З’явилася надія: Клімкін зробив гучну заяву щодо швидкого звільнення військовополонених моряків

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін сподівається, що військовополонених моряків, утримуваних в Російській Федерації, вдастся звільнити до виборів. Про це повідомляє ЗМІ з посиланням на заяву Клімкіна в ефірі «1+1».

«Ми не просто всіх активізували. Всім прекрасно зрозуміло, що спочатку буде суд, РФ буде грати на вибори. Тобто це не означає, що вони не можуть бути звільнені до виборів, але буде гра технологічна на вибори, і це стосується не тільки моряків, це 100%. Я чекаю, що нам вдастся (звільнити моряків до виборів, — ред.)…ми на це працюємо», — зазначив він.

Зазначимо, президентські вибори в Україні запланована на 31 березня 2019 року.

Нагадаємо, у листопаді 2018 року Росія атакувала українські кораблі в районі Керченської протоки. В результаті агресії РФ були захоплені три українських судна та 24 українських моряки. Наразі всі вони визнали себе військовополоненими. Тоді як, в РФ заявили, що вони порушили правила проходження через Керченську протоку.

Зазначимо, раніше віце-прем’єр-міністр України з питань європейської і євроатлантичної інтеграції Іванна Клімпуш-Цинцадзе повідомляла, що проти Російської Федерації можуть запровадити нові санкції через ситуацію в Азовському морі.

Share
error: Content is protected !!