«Знижує ефективність»: Комаровський вказав на важливий нюанс жарознижуючих

Комаровський нагадав батькам про необхідність достатньої пиття

Доктор Комаровський нагадав батькам про те, що при високій температурі дитині потрібно пити багато рідини, щоб прискорити її одужання. Про це іменитий педіатр повідомив на своїй Instagram-сторінці.

За словами Євгенія Комаровського, навіть найефективніші ліки не допоможуть дитині, якщо в її оорганизмі не вистачає звичайної води.

«Дефіцит рідини в організмі значно знижує ефективність жарознижуючих засобів», — пише Комаровський.

За словами педіатра, при достатньому балансі рідини в організмі дитини, яка страждає високою температурою, відбуваються процеси, що сприяють дії ліків, які знижують температуру:

— активізується потовиділення;
— поліпшується кровообіг.

Таким чином педіатр нагадав про те, що не варто чекати швидкого ефекту від жарознижуючих засобів, якщо дитина недостатньо п’є.

Доктор Комаровський дав важливий рада щодо атопічного дерматиту

Доктор Комаровський повідомив важливу інформацію для батьків, діти яких страждають від поширеної і дуже неприємної дитячої хвороби — атопічного дерматиту. Про це іменитий педіатр розповів на своїй Instagram-сторінці.

Комаровський, який раніше попередив про небезпеку гаджетів, відповів на запитання батьків, до якого лікаря, крім дерматолога, потрібно звертатися при атопічному дерматиті у дитини.

Педіатр розповів, що при атопічному дерматиті принципово невірно йти до дерматолога. Також він порадив змінити педіатра, який відправив до дерматолога з такою проблемою.

«Розумієте, атопічний дерматит — це одна з найбільш частих, найпоширеніших проблем педіатрії. Це як з нежиттю ходити до отоларинголога», — заявляє Комаровський.

На думку доктора, атопічний дерматит — це загальнопедіатрична проблема, яка вирішується не тільки обробкою шкіри, але і корекцією способу життя дитини.

Препаратів, що наносяться на шкіру, недостатньо, щоб позбутися від проблеми, для цього необхідний прийом певних ліків всередину, а також корекція харчування і регулювання стула, — заявляє педіатр.

Джерело

Share
error: Content is protected !!