«Знайомтеся. Це маєток Толі Гриценка в Конча-Заспі вартістю мінімум 10 мільйонів гривень. Але мамі Онотоле теплого закуточка на тих метрах і гектарах не знайшлося — мерзне бідна»

Знайомтеся. Це маєток Онотоле Гриценка в Конча-Заспі вартістю мінімум 10 мільйонів гривень. Площа будинка — майже 348 квадратних метрів. Площа всього маєтку — півгектара.

Але мамі Онотоле теплого закуточка на тих метрах і гектарах не знайшлося — мерзне бідна, десь самотня. Як сказав сам Онотоле, мамі не вистачає пенсії на оплення — під двома ковдрами спить у шкарпетках.

А ще є 4 елітні квартири в центрі Києва, що їх записно на дружину Онотоле. Мамі і в тих квартирах місця нема.

А ще Онотоле двох тисяч гривень на місяць жаль, сплатити мамі за оплення, аби не мучился 82-річна старенька. Та й на другу половину вареничка підкинути рублішка…

Нє, не голосуватиму я за типа з такими моральними якостями. Недостойний він бути президентом. І депутатом теж.

Гриценко має відповідати за зниження обороноздатності країни — Саакашвілі

Міхеіл Саакашвілі в ефірі програми «Джокери. Шлях у президенти» на телеканалі ZIK, поставив під сумніви, що Анатолій Гриценко здатен бути президентом, а також заявив, що екс-міністр оборони України відповідальний за зниження обороноздатності України, передає УНН.

“Зараз ми маємо декілька дуже небезпечних викликів і Україна потребує нового бачення. Чи здатний Анатолій Гриценко піднятись до рівня цього нового бачення — я поки що не переконаний. Тому що головна риса характеру, котра потрібна буде новому президенту України — це рішучість. З приводу рішучості цього кандидата у мене є свій сумнів (див. з 10 хв. відео — ред.)… В грудні 2013 року я був на Майдані.

Я знаю точно, що Гриценку пропонували очолити самооборону Майдану, але він відмовився…Було дуже небезпечно йти проти режиму Януковича…але в цей вирішальний час української історії, уникнути … відповідальності, відмовитись від неї і зникати на багато днів — це було неправильно. І коли буде вирішуватись доля країни, треба про це пам’ятати” — заявив Міхеїл Саакашвілі (див з 11.35 хв відео).

“Джокери” також нагадали, що у жовтні 2014 року ГПУ розпочала перевірку діяльності всіх міністрів оборони України, починаючи з 2000 року. У поле зору прокуратури потрапив і Анатолій Гриценко. “Перебуваючи на посаді міністра оборони у період з 2005 до 2007 року, Гриценко продав найбільшу кількість військового майна — у результаті Україна стала слабкою та опинилася 2014-ого року у скрутному безпековому становищі, що і призвело до російської агресії”, — стверджують в програмі Саакашвілі на телеканалі ZIK.

“В 90-ті роки…я вже боявся що, Росія нападе на Грузію. Але щодо України я був спокійний, бо я дивився на дуже потужну військову інфраструктуру країни, і був абсолютно переконаний, що Росія ніколи цього не зробить проти України. Але пройшов час і ця військова інфраструктура України була методично знищена. І немає жодного міністра оборони України, котрий ніс, як мінімум політичну відповідальність за знищення цього міцного потенціалу української армії. Нажаль, пан Гриценко був одним з таких міністрів” — вважає екс-президент Грузії (див з 19.10 хв. відео).

Також журналісти ZIK з’ясували, що Анатолій Гриценко подавав в офіційних біографіях некоректну інформацію щодо вищої військової освіти в Академії збройних сил в 1995 році. Начальник Національної академії оборони України імені Івана Черняховського Анатолій Сиротенко, офіційним листом підтвердив журналістам, що Анатолій Гриценко не закінчував факультет, а відвідував лише курси підвищення кваліфікації.

В програмі “Джокери. Шлях у президенти” також натякнули про ймовірне фінансування виборчої кампанії Анатолія Гриценка Віктором Пінчуком, Сергієм Льовочкіним та Олександром Третьяковим. І звернули увагу, що екс голова Адміністрації президента Віктора Януковича, Льовочкін раптово почав робити “політичні реверанси” політику, називаючи його одним із лідерів виборчої гонки (див. 20-22 хв відео).

Анатолій Гриценко різко відреагував на появу програми в ефірі телеканалу ZIK на власній сторінці у мережі Facebook, звинувативши Саакашвілі у співпраці з Порошенком.

Раніше, оцінюючи майбутні президентські вибори в Україні, Саакашвілі називав потенційних кандидатів “лайном” та закликав виборців позбавитись старого політичного класу, натякаючи, що в цьому переліку є і Гриценко. Політик своєю чергою пояснював причину конфлікту тим фактом, що Саакашвілі не “відчуває країну”.

Share
error: Content is protected !!