Жінка-вогонь, українська Маргарет Тетчер викрила пропутінську «подстилку» в першому ряду Ради та красиво «закрила рота» покидьку Власенко, — українці аплодують стоячи

Олег Шарп:

Браво, Ірина Геращенко!
Світлий промінь цієї Ради.

Ирина Гладченко:

Наконец то в Украине появилась своя Железная Леди. Я готова поставить на то, что именно она станет Президентом Украины в 2024 году.

Тата Стефановська:

Мій майбутній, після другого терміну Пороха, президент.

А я вспомнил, как на одном праздничном мероприятии пару лет назад, попросил супруга Ирины беречь её для будущего нашей страны. Интуиция меня обычно не подводит.

Українці у захваті і всіляко висловлюють пані Геращенко свою підтримку в коментарях:

Уважаемая Ирина, вы молодец, вас уважают и ценят за ваши поступки, ваши недруги не стоят того, чтобы их упоминали! Знайте, что вас поддерживают много украинцев, болеющих душой за свою Родину!

  • Молодец Ирина Геращенко! Браво! Респект и Уважение! Железная Леди!!!
    Власенко — мразь. Сосулю (Ляшко) и Жулю — геть!
  • Ірина Геращенко ти молодець, я пишаюся тим, що у нас є такі депутати, як ти. І мені соромно, що у нас є зрадники такі як Тимошенко, Власенко, Ляшко, окупаційний блок і інші покидьки. Слава Україні. Героям слава.

  • Ірина Геращенко — молодець! жінка і політик, яка робить дуже багато для України та українців. Таких Ірин би побільше в парламенті, а не того фону , що Ляшко біля себе ставить зліва і зправа , як виступає на трибуні.
  • Ірина Геращенко ти молодець, я пишаюся тим, що у нас є такі депутати, як ти. І мені соромно, що у нас є зрадники такі як Тимошенко, Власенко, Ляшко, окупаційний блок і інші покидьки. Слава Україні. Героям слава.
  • Хм… Ирину Геращенко в президенты, однозначно! Мне понравилась реакция. Маргарет Тетчер нам не помешает!

  • За блискавичні, вдалі, різкі відповідь на переговорах в Мінську п. Ірину називають «сабля» !!! Шабля — а ну тихше, панове! Яскраво продемонструвала сьогодні в Раді Власенку!
  • 18 лютого 2014 року, після подій в Маріїнському парку, майже всіх поранених везли в 17ту лікарню. Їх була така кількість що це був якийсь жах. Коли я приїхала то побачила Ірину Геращенко. Вона декілька годин не випускала з рук телефон, кричала в нього які потрібні ліки, яка потрібна допомога постраждалим людям. Вона постійно була там. Інших депутатів я тоді там не бачила. Поважаю її
  • Молодець. Боєць. Вже 5 років спостерігаю за нею. Раніше дратувала — завжди знала що робити і багато говорила Дратувало . І, уявляєте, не тільки на словах а помаленьку, потихеньку вирішувала багато питань і проблем. Заповажала.
Share
error: Content is protected !!