«ЖІнка просто додала в друзі незнайомця в соцмережі і втратила свою дочку назавжди», — життя напоказ

Багато з нас зараз користуються соціальними мережами. Вони дають величезну кількість можливостей для спілкування, обміну інформацією та фотографіями. Про це пише “Пошепки“.

Найчастіше, деякі так захоплюються ними, що виставляють все своє життя напоказ — як і де вони проводять час, що їдять, що роблять їхні діти та інше. Але вони не замислюються над тим, наскільки це може бути небезпечно для них і для їх близьких.

Ця історія з Фейсбуку облетіла весь інтернет, її розповів колишній поліцейський для того, щоб користувачі соціальних мереж задумалися про те, що вони викладають в інтернет. І ось чому …

Незнайомий чоловік відправляє дівчині запит в друзі. Вона не знає його, але з фотографії на неї дивиться симпатичний молодий чоловік, з добрими очима і чарівною посмішкою. І вона думає — а чому б ні? І, звичайно ж, приймає його запит.

Так співпало, що в цей день у її дочки перший день навчання в школі. Вона така гарна в своєму шкільному вбранні, що любляча мама просто не може відмовитися від задоволення сфотографувати її і викласти знімок в Фейсбук, щоб всі родичі і друзі змогли її побачити.

Мама так сильно зворушена цим моментом, що навіть ставить на знімку геолокацію школи і ставить підпис:

«Я НЕ МОЖУ ПОВІРИТИ, ЩО ВОНА ВЖЕ ВИРОСЛА. ЧАС ТАК ШВИДКО ЛЕТИТЬ. ОДНА ГОРДА МАМА ПРЯМО ТУТ».

Тим часом, чоловік, запит в друзі від якого ця мама прийняла вранці, зберігає цю фотографію її дочки в новому вбранні і відправляє її іншим 60 дорослим чоловікам з різних куточків світу з підписом:

«АМЕРИКАНСЬКА ДІВЧИНКА. ВІК — 5 РОКІВ. ТЕМНЕ ВОЛОССЯ, КАРІ ОЧІ. $ 5000».

Мама і не знає, що не тільки власноруч надала торговцю дітьми фотографію своєї прекрасної донечки, а й піднесла йому її ім’я і точну адресу школи на блюдечку. О 15:00 вона приїде за донькою в школу, але її там не буде.

Шокована мама поки не розуміє, що її дівчинка була продана 43-річному педофілу, раніше, ніж жінка вийшла зі школи. І зараз її везуть в Південну Африку з мішком на голові. Бідна дівчинка плаче і кричить від жаху, бо якийсь незнайомець викрав її зі школи, і вона не знає, куди і навіщо її везуть, і чи побачить вона коли-небудь своїх батьків.

Не додавайте в друзі незнайомців на Фейсбуці і не виставляйте своє життя на загальний огляд!

Ви навіть не уявляєте, скільки навколо людей, які можуть завдати шкоди вашій дитині. Кожен день у всьому світі викрадають тисячі дітей. Їх продають на чорному ринку або нелегально вивозять за кордон.

Ми повинні зробити все, щоб вберегти себе і своїх близьких. Розкажіть про цю статтю якомога більшій кількості людей, щоб всі батьки знали про можливу небезпеку.

Ось запобіжні заходи, яких необхідно дотримуватися:

  1. Ніколи не приймайте запити в друзі від незнайомих людей.
  2. Не додавайте на свою сторінку фотографії дітей.
  3. Не ставте геолокацію в тих місцях, куди ходите з дітьми!
Share
error: Content is protected !!