Зеленський як «дуля політикам» — Politico

Поливання брудом піде на користь Зеленському.

Згідно з кількома останніми рейтингами Володимир Зеленський є лідером передвиборчої гонки в Україні.

Politico пише про «блюзнірські» президентські вибори в Україні. Видання стверджує, що в атмосфері, коли більшість виборців втратили довіру до влади, з’явилась можливість для «темної конячки» — коміка Володимира Зеленського.

«Російськомовний кандидат з південного міста Кривий Ріг, Зеленський здається готовим зібрати голоси тих, хто розчарувався в ситуації в Україні та сумніваються, що корупцію буде подолано, якщо переможуть більш традиційні кандидати», — пише Politico.

Видання нагадує, що через 5 років після Революції Гідності 70% українців вважають, що країна рухається в неправильному напрямку, тому для багатьох з них підтримка Зеленського є способом «показати дулю корумпованому політичному істеблішменту країни».

Втім, веде далі Politico, є слабкі місця і в самого шоумена. Зокрема, йому закидають відсутність регіональної партійної структури, зв’язок з олігархом Ігорем Коломойським, а також те, що пов’язана з ним компанія все ще заробляє гроші в Росії.

Попри ці «особливості та недоліки», у Зеленського великі шанси на перемогу, як показують останні опитування.

«Результат українських виборів все ще неможливо передбачити, але певним є те, що кампанія не буде чистою. Порошенко та інші вдаватимуться до послуг тролів, ботів та брудних технологій для поліпшення іміджу в ЗМІ та атак на опонентів. Це буде боляче. Але також існує хороший шанс, що це неминуче гнітюче поливання брудом зрештою принесе користь Зеленському, якого багато людей в країні все ще вважають політичним повстанцем», — підсумовує Politico.

Як передає джерело, лідером передвиборчих перегонів в Україні є артист Володимир Зеленський, якого готові підтримати 21,9% тих, хто визначився з вибором та готовий взяти участь у голосуванні. Про це свідчать результати опитування Центру «Соціальний моніторинг», «Українського інституту соціальних досліджень ім. О.Яременка», компанії «Інфо Сапієнс» та Соціологічної групи «Рейтинг».

За лідера «Батьківщини» Юлію Тимошенко готові проголосувати 19,2%, а за чинного президента Петра Порошенка — 14,8% тих, хто визначився і братиме участь у голосуванні.

Інші кандидати розташувалися у такому порядку: представник «Опозиційної платформи — за життя» Юрій Бойко — 10,4%, лідер «Громадянської платформи» Анатолій Гриценко — 8,4%, лідер радикалів Олег Ляшко — 6,5%, лідер партії «Наші» Євген Мураєв — 3,4%, мер Львова Андрій Садовий — 2,4%, депутат Олександр Шевченко — 2,2%, представник «Опозиційного блоку» Олександр Вілкул — 1,8%.

Кандидати у президенти: хто вони?
Опитування провели 19-30 січня серед 10 тисяч респондентів з усіх регіонів, окрім анексованого Криму та непідконтрольних українській владі районів Донецької та Луганської областей. Статистична похибка складає 1%.

Президентський рейтинг

За кого проголосували б українці, якби вибори президента відбувалися 30 січня

Кого обирає молодь, літні люди, чоловіки та жінки?

Згідно з результатами опитування усіх виборців, Володимир Зеленський є лідером одразу у трьох вікових категоріях. Серед молоді віком 18-29 років за нього готові проголосувати 31%, тоді як за Юлію Тимошенко — 9%, а за Петра Порошенка — 7%.

Серед виборців віком 30-39 років пана Зеленського підтримують 22%, тоді як за друге місце борються Юлія Тимошенко та Петро Порошенко — у кожного з них по 10%.

У віковій категорії 40-49 років Володимир Зеленський має підтримку 14% виборців, в Юлії Тимошенко — 13% підтримки, Петра Порошенка — 11%.

Серед українців віком 50-59 років лідирує Юлія Тимошенко з 15% голосів, на другому місці — Петро Порошенко з 11%, Володимир Зеленський — з 9%.

Серед літніх людей віком від 60 років Юлія Тимошенко має 17% голосів, президент Порошенко та лідер «Опозиційної платформи — за життя» Юрій Бойко — по 11%, а лідер «Громадянської платформи Анатолій Гриценко» — 8%. Натомість за Володимира Зеленського серед літніх людей готові проголосувати лише 5%.

Серед чоловіків найбільш популярним кандидатом є Володимир Зеленський з 16% симпатиків, а за друге місце борються Петро Порошенко та Юлія Тимошенко — у них по 11%.

Натомість в жінок лідеркою симпатій є Юлія Тимошенко — 15%, Володимир Зеленський має 14% популярності, а Петро Порошенко — 9%.

Читайте також: «Я не іграшка Коломойського»: Зеленський розповів про зв’язок з олігархом ВІДЕО

«Вова, Вова, ти теж хочеш до Ростова»: хіт про Зеленського прокачав Україну ВІДЕО

Share
error: Content is protected !!