Зеленский: Рот закрий, «агент Кремля», — Відомий комік відреагував на скандальний законопроект про блокування сайтів

Шоумен записав нове емоційне відео.

Керівник студії «Квартал 95» Володимир Зеленський, який у відповідь Барні запустив флешмоб #ідітьусраку, не лишив без уваги скандальний законопроект про блокування сайтів.

Мінінформполітики відправило СБУ новий перелік рекомендованих для заборони українцям сайтів
законопроект про блокування сайтів.

Свою думку стосовно цього Зеленський висловив у новому тизері третього сезону «Слуги народу», прем’єра якого відбудеться у березні 2019 року.

Роликом актор поділився на своїй сторінці у Facebook.

#новийслуганароду #березень2019

Опубліковано Владимиром Зеленским Вівторок, 9 жовтня 2018 р.

У відео герой Зеленського їде у таксі розбитою дорогою. Тим часом на радіо у новинах йдеться, що ВР має намір розглянути законопроект, за яким СБУ без рішення суду зможе блокувати інтернет-ресурси в Україні.

Між таксистом і Зеленським відбувається діалог, у якому водій вважає правильним таке рішення, на що Володимир йому відповідає:

» А що правильно, вибачте? Похвалив владу — погладили тебе по голівці. А не дай Бог ні – все! Рот закрий, «агент Кремля», — говорить герой Зеленського.

«Ось дивуюся, що у нас за народ?! Кожен ховрах — активіст! Там не просто так люди сидять, там люди професіонали. Вони розбираються. Вони ж досвідчені», — парирує водій.

«Ж… досвідчені — це точно. Вони досвідчені, а ми з вами так — піддослідні. І вся ця державна машина як пралка. Тільки на жаль, всього два режими. Спочатку полощуть мозок таким як ви, потім віджимають до останньої копійки. Але вони розбираються. 27 років розбираються. Країну на залишки все ніяк не розберуть…», — відповів герой Зеленського водію.

Нагадаємо, тим часом

Флешмоб Зеленського #ідітьусраку припав до смаку українцям
флешмоб Зеленського #ідітьусраку припав до смаку українцям. Юзери лишають у мережі креативні послання депутатам.

Share
error: Content is protected !!