Заробітчанам на замітку: роботу в Польщі українці зможуть знайти за тиждень — відкриваються нові можливості для тих, хто хоче реалізувати себе за кордоном

Одна з найбільших фірм на ринку працевлаштування іноземців у Польщі — компанія EWL — розробила мобільний додаток, який дозволить українцям працевлаштуватися у Польщі упродовж одного тижня

Про це повідомив президент компанії EWL Анджей Коркус, передає ЗМІ з посиланням на «Укрінформ».

«Це перший мобільний додаток польської фірми, який дозволяє громадянам інших країн швидко знайти легальну роботу в Польщі. Мобільність, простота та швидкість прийняття рішення – це світовий тренд. Наша головна мета – дбаючи про комфорт наших кандидатів, максимально спростити процедуру легального та безпечного працевлаштування іноземців у Польщі», — заявив Коркус.

Оформитися на роботу в Польщі можна буде завдяки двомовному мобільному додатку «Работавпольше.com.ua», який вже доступний в операційній системі Android, а невдовзі з’явиться також і в App Store.

За умови наявності біометричних паспортів або національних польських віз громадяни України, Молдови та Грузії – країн, охоплених безвізовим режимом з ЄС, – відтепер мають змогу заповнити лише одну анкету в своєму смартфоні, долучити фото сторінок паспорту та надіслати заявку до польської фірми.

Дані передаватимуться відділу рекрутації EWL, який сконтактується з кандидатами та запропонує їм відповідні вакансії. Після цього відділ легалізації фірми терміново розпочне процедуру реєстрації документа, який дозволить легально розпочати працю в Польщі вже за тиждень.

Окрім легальної роботи, забезпечення житлом, мобільний додаток «Работавпольше.com.ua» дозволяє працівникові з-за кордону отримати страхове забезпечення, безкоштовний стартовий пакет польського мобільного оператора, розпочати процедуру реєстрації рахунку в польському банку з безкоштовним обслуговуванням, забронювати автобусні квитки та отримати можливість надіслати п’ять безкоштовних грошових переказів з Польщі в Україну.

Нагадаємо, у червні у Польщі стартував проект EdWork, який допоможе студентам з України, Білорусі, Молдови та Росії знайти легальну роботу у країні.

ЗМІ писали, що у Польщі змінюють законодавство і тепер іноземнии громадянам будуть платити менше, ніж полякам.

Share
error: Content is protected !!