За п’ять років рівень бідності в Україні зріс на 10%. Разом з тим, економічний потенціал України вище, ніж у Польщі, Румунії та Грузії

Рівень бідності в Україні за останні п’ять років зріс на 10%, за межею бідності перебуває 25% населення. Про це розповіла директор Світового банку з питань України, Білорусі та Молдови Сату Кахконен, передає Укрінформ.

«Економічна криза, що почалася в Україні в 2014 році, привела до того, що рівень бідності зараз вище, ніж п’ять років тому. Якщо в 2014 році за межею бідності жило 15% населення України, то сьогодні – 25%», – зазначила вона. За її словами, Світовий банк з 2014 року вклав в Україну більше, ніж в будь-яку іншу країну, зазначивши, що економічний потенціал України вище, ніж таких країн, як Польща, Румунія, Грузія, Індонезія.

«Вкладено 5,5 млрд доларів, причому половина коштів – 2,5 млрд доларів – в різні інвестиційні проекти, плюс 2 млрд – на підтримку регіональних бюджетів для проведення реформ, ще 500 млн доларів – на поставку газу. На жаль, не всі ці гроші використані в повному обсязі, і ми чекаємо рішень від уряду України», – сказала Кахконен.

Нагадаємо, на діяльність та утримання Верховної Ради з держбюджету на 2018 рік виділено 1,73 млрд гривень.

Джерело

Share

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

error: Content is protected !!