Юлія Тимошенко – владі: «Вам через шість місяців кінець. Відповісте за кожен злочин, який ви скоїли проти українського народу»

Юлія Тимошенко – владі: Вам кінець. Відповісте за кожен злочин, який ви скоїли проти українського народу

Замість того, щоб виконувати зобов’язання перед громадянами, влада 90 відсотків своїх зусиль спрямовує на боротьбу з опонентами.

Один із пріоритетів Нового курсу, розробленого лідером партії «Батьківщина» Юлією Тимошенко, — повернути професії вчителя повагу і престиж.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Про це заявила політик, яка в День учителя відвідала ліцей в селі Студениця на Житомирщині, де поспілкувалася із педагогічним колективом, повідомляє прес-служба партії.

«Увесь світ засновує своє майбутнє винятково на знаннях, а успішність і конкурентоспроможність кожної нації залежать від рівня освіти й інтелекту. Ми повинні зробити ставку на виховання людини, на освіту й інтелект, адже без цього у країни немає майбутнього», — зазначила вона.

Лідер «Батьківщини» переконана, що завдання номер один для держави — виховання дитини. «Школа повинна бути всеосяжним навчальним центром, де будуть навчати й розвивати дітей», — переконана Тимошенко.

Українську молодь, зазначила голова партії, мають навчати кращі педагоги, у яких буде гідна зарплата, а не копійки, як зараз.

Читайте також: ТИМОШЕНКО НЕ ПРИХОВУЄ, ЩО ГОТУЄ ПРОРОСІЙСЬКИЙ СЦЕНАРІЙ У ВИПАДКУ ПЕРЕМОГИ: «ДАМА БЕЗ КОСИ» ЗРОБИЛА VIP-СПІКЕРОМ КОЛИШНЬОГО СОРАТНИКА ЯНУКОВИЧА

Share
error: Content is protected !!