“Їх просто коробить” Політолог пояснив, чому прихильники Порошенка ненавидять нового Президента України

Політолог Юрій Романенко пояснив у своєму блозі на сайті Хвиля, чому прихильники Петра Порошенка відчувають таку ненависть до нового Президента країни. На думку політолога, головна причина ненависті полягає в тому, що Зеленський руйнує їх звичні уявлення про світ.

Юрій Романенко впевнений, що у тій ненависті, яку прихильники Петра Порошенка відчувають до нового глави держави, є цілком конкретні причини. Вся справа в тому, що ці люди хочуть бачити на чолі держави «мумію». Президентом, на їхню думку, має бути людина, що випромінює благопристойність і мудрість. По суті, вони просто хочуть «українського Путіна», свого «царя».

Зеленський руйнує уявлення цієї частини суспільства про світ, з яким їм дуже складно розпрощатися. Прихильників Порошенко просто коробить від виду живого хлопця з кострубатою мовою. Ці люди адже хочуть не президента, а красиву декорацію, що захищає свідомість від розуміння однієї простої речі – ніякі вони не «європейці», і зовсім не «обрані». Сакральний трон зайняло «таке ж бидло, як всі», і це дуже важкий момент для прихильників Порошенко. Адже кожен з них вважає себе розумнішим, ніж Зеленський, і, відповідно, більш гідним.

Рекомендуємо до перегляду: Богдан про ціни на газ

джерело

Share
error: Content is protected !!