Їду я до Львова, в академію Сухопутніх військ ЗСУ. Сідаю в потяг і чую «я нє панімаю українську, у нас в Нікалаєфє фсє такгаварят» (Відео)

Їду я до Львова, в академію Сухопутніх військ Збройних Сил України імені гетьмана Петра Сагайдачного. Настрій чудовий, як не як до своїх, бо у Львові ущемльонних та абєздолєних рускагаварящіх таки менше ніж в Кривому Розі.

Сідаю в потяг Миколаїв-Івано-Франківськ номер 133/134 і знову з боку співробітників «Укрзалізниці» відчуваю зневагу та дискримінацію за мовною та етнічною ознакою. Дехто Воронова Лілія відмовилася на моє подвійне, чемне прохання надавати інформацію про послугу державною мовою.

Я не зміг придбати необхідні товари, бо у «ніх в Нікалаєфє фсє такгаварят». Вважаю неприпустимим таке цинічне ставлення до українців, Конституції та державної мови і вимагаю звільнити, високомірну неосвічену співробітницю ПАТ «Укрзалізниця».

Їду я до Львова, в академію Сухопутніх військ Збройних Сил України імені гетьмана Петра Сагайдачного, настрій чудовий, як не як до своїх, бо у Львові ущемльонних та абєздолєних рускагаварящіх таки менше ніж в Кривому Розі. Сідаю в потяг Миколаїв -Івано-Франківськ номер 133/134 і знову з боку співробітників "Укрзалізниці" відчуваю зневагу та дискримінацію за мовною та етнічною ознакою. Дехто Воронова Лілія відмовилася на моє подвійне ,чемне прохання надавати інформацію про послугу державною мовою, я не зміг придбати необхідні товари, бо у "ніх в Нікалаєфє фсє такгаварят". Вважаю неприпустимим таке цинічне ставлення до українців, Конституції та державної мови і вимагаю звільнити, високомірну неосвічену співробітницю ПАТ "Укрзалізниця".

Опубліковано Bandera Slobozhanskiy Пʼятниця, 4 січня 2019 р.

Bandera Slobozhanskiy

Share
error: Content is protected !!