Євробляхерам кінець: Скоро відкриють «сезон полювання»: кого і як будуть штрафувати

З 25 травня в Україні набуде чинності цілий ряд обмежень і штрафів для власників автомобілів з європейської реєстрацією.

Про це повідомляє Facebook-спільнота «Київ автомобільний» з посиланням на адвоката Костянтина Воловика.

Відзначається, що з 25 травня поліція буде зобов’язана зупиняти транспортні засоби, якими минули всі терміни ввезення. Інформацію про порушення вони будуть в митних базах, до яких їм відкрили доступ 1 травня. Митні органи в свою чергу почнуть штрафувати осіб, які порушили граничні терміни тимчасового ввезення, повідомляє джерело .«Розміри штрафів виростуть дуже істотно», – йдеться в повідомленні.

Штрафи будуть виписувати водіям «евроблях».

«Перший штраф в розмірі 8,5 тис. Грн накладе поліція прямо на дорозі. Другий контакт з поліцією обійдеться вже в 17 тис. Грн, а також призведе до позбавлення прав на рік і конфіскації «евробляхі». Правда, поліція має право скласти тільки адмінпротокол, а позбавляти прав буде вже суд », – сказано в повідомленні.

Штрафувати будуть також тих, хто ввезення «евробляху» на своє ім’я, тобто потрапив в митні бази. Розмір штрафу складе від кількох сотень гривень за пару днів прострочення до 170 тис. Грн за порушення терміну більш ніж на 30 днів.

Рішення про штраф приймається митними органами, вони ж можуть замінити штраф в 170 тис. Грн на конфіскацію «евробляхі».

«Окремо варто сказати, що якщо людина вже потрапила в митні бази, то« продаж », викрадення, розбирання або просто відстій в гаражі вже не допоможуть. Законом прямо передбачено, що в разі втрати або розбирання ввезеного автомобіля особа, яка його ввезла несе максимальну відповідальність, тобто 170 тис. Грн », – наголошується в повідомленні.

Автор рекомендує власникам «евроблях» не їздити на них після 25 травня і не заявляти про викрадення, щоб не платити штраф митникам. Якщо власник авто не ввозив його, авто можна розібрати на запчастини, продати або тримати в гаражі в якості донора запчастин.

источник

Share
error: Content is protected !!