Якщо Х виграє вибори — я емігрую з країни: Супрун зробила сильну заяву

Уляна Супрун вважає, що українці не мають покладатися на месію і чекати, що за них все вирішать

Уляна Супрун заявила, що її бере злість, коли вона зустрічає реакцію українців, виражену в бажанні покинути країну, якщо на виборах переможе певний кандидат. Про це вона написала на своїй Facebook-сторінці, передає джерело.

В. о. міністра охорони здоров’я розповіла історію її бабусі і дідуся, що емігрували з України в 40-х роках минулого століття. Вони втекли від розстрілів чи заслання в Сибір. А такому рішенню передувала боротьба за Українську самостійну соборну державу проти найстрашніших імперій ХХ століття.

«Якщо Х виграє вибори — я емігрую з країни». Коли я читаю подібну реакцію на ті чи інші соціологічні опитування або політичні прогнози, мене завжди бере злість», — написала Супрун.

Очільниця МОЗ вважає, що не можна бути песимістами, опускати руки та скиглити. При чому, велика кількість українців ментально втікає з країни, фізично залишаючись тут, і не борються за свої мрії. Незважаючи на те, що в них є можливість жити в незалежній державі, яку кров’ю виборювали наші предки.


Супрун перед виборами 2019 розкритикувала українців (фото: facebook.com/ulanasuprun)

«Українці, які не довіряють один одному, вірять у месій, живуть горизонтом планування в декілька місяців, постійно сваряться щодо того «хто?», а не «для чого?» чи «як?», чекають швидких глобальних змін, мріють про краще життя за кордоном — ідеальні українці для Кремля», — вважаэ Супрун.

Таких українців, вважає Супрун, легко підкорити, змусити вагатись, сумніватись та постійно чекати на приход месії.

Нам варто створювати країну вільних людей, які будують ефективні інституції, вміють довіряти одне одному та об’єднуватись, дотримуються правил та воюють за справедливість. Така країна не може бути зруйнована навіть найпесимістичнішими результатами будь-яких голосувань на виборах, — вважає міністр.

Вона порадила перестати сумніватись в самих собі, не покладатися на політиків, а будувати майбутнє своїми руками.

Головне фото — Ukranews.com

Читайте також: «Больше стоимости авто»: В Украине введен новый налог на личный транспорт

«Приняты меры»: Харьков готовится к новым провокациям Кремля

Share
error: Content is protected !!