Як Тимошенко може «вести Україну до ЄС», якщо сама не володіє англійською: Юлія Тимошенко — єдиний кандидат на виборах, хто не може виступати без перекладача

Цими вихідними в київському Мистецькому арсеналі зібралися одразу 4 потенційні кандидати в президенти— Петро Порошенко, Юлія Тимошенко, Анатолій Гриценко та Святослав Вакарчук.

Юлія Тимошенко оголосила, що піде в президенти ще 15 червня на з’їзді партії «Батьківщина». Все літо вона намагалась здобути підтримку виборців апелюючи до запиту на нове та зміни. Обіцяла новий економічний курс (хоча, за законом, економічні питання не належать до компетенції президента), нову Конституцію та новий мирний план для Донбасу.

Доки Тимошенко апелювала до запиту на нове, Порошенко зробив ставку на не менш популярну в населення ідею — вступ України до ЄС та НАТО. Президент запропонував закріпити це у якості стратегічної мети в Конституції.

Тож тепер лідерка «Батьківщини» намагається перехопити в чинного президента пальму головного прихильника євро-атлантичної інтеграції. На початку вересня вона запропонувала кандидатам у президенти підписати меморандум, що Україна має бути в ЄС та НАТО, а її команда розмістила на вулицях українських міст відповідну зовнішню рекламу.

А от англійську Тимошенко досі вивчити не спромоглася, тож єдина з кандидатів у президенти використовувала сихронний переклад.

На YES Тимошенко декілька разів підкреслила, що саме вона у 2008 році особисто «своїми руками та своїм підписом» подавала від України заявку на членство в НАТО. Про те, що заявку на членство, окрім неї, підписали тодішній президент Віктор Ющенко та спікер Арсеній Яценюк, Тимошенко промовчала.

Нове у виступі опозиціонерки — план щодо Донбасу. На виступ вона прийшла з роздрукованим Будапештським меморандумом. За документом США, Великобританія, та Росія гарантують Україні безпеку після ядерного роззброєння. Саме в такому форматі на її думку потрібно вести перемовини щодо Донбасу та Криму. Втім, Тимошенко «віддає певним чином належне Мінську».

Вибудувала Тимошенко і лінію захисту від звинувачень у лояльності до Кремля. Вона нагадує, що «російська маріонетка» Віктор Янукович посадив її до вязниці, що на її думку, має свідчити, що вона не той кандидат, якого Володимир Путін хоче бачити у другому турі українських виборів.

Читайте також: ОДИН ВОПРОС «КАК ТАК «: ПРЕЗИДЕНТСКИЙ РЕЙТИНГ ТИМОШЕНКО ПРЕВЫСИЛ 23%

Share
error: Content is protected !!