«Я не іграшка Коломойського»: Зеленський розповів про зв’язок з олігархом ВІДЕО

Кандидат в президенти України Володимир Зеленський заявив, що не залежить від олігарха Ігоря Коломойського.

Про це він сказав в інтерв’ю «BBC News Україна», коментуючи те, що його гумористичне шоу і президентську кампанію в форматі реаліті-ТВ показує телеканал, що належить згаданому мільярдерові.

«Я ніяка не іграшка в руках Коломойського, і я не був би іграшкою, правду кажучи, в руках жодного з цих людей», — зазначив шоумен.

«Всі канали належать олігархам, всі великі підприємства належать цим групам. Виходить, що всі 40 млн людей в Україні, які там працюють, без принципів?» — задався він питанням.

Кандидат у президенти, шоумен та керівник студії «Квартал 95» Володимир Зеленський у соцмережі Facebook запустив черговий челендж «я клоун».

Запуск жартівливого додатку, В.Зеленський пояснив тим, що після рішення йти в президенти його почали називати клоуном, повідомляє джерело.

«Я Володимир Зеленський, керівник студії «Квартал 95». Я замахнувся на вотчину нашої еліти – пішов у президенти України після чого, мене оголосили клоуном. Я клоун і я цим дуже пишаюсь, але я впевнений, що я такий не один. Тому ми зробили (у Facebook – ІФ) додаток під назвою «Я клоун», — розповів В.Зеленський у відеозверненні, яке оприлюднив на сторінці у Фейсбук в четвер.

У прес-службі команди Зеленського також надали коротку інструкцію, як взяти участь у челенджі: достатньо бути підписаним на сторінку Зе!команди у Facebook; відкрити камеру через додаток Facebook на телефоні; натиснути на іконку маски; записати відео; зберегти його на телефон; опублікувати відео на своїй сторінці з хештегом #яклоун.

#яклоунВони мають нас за клоунів.Нас 40 мільйонів.Розкажи свою історію.

Опубліковано Владимиром Зеленским Четвер, 7 лютого 2019 р.

Зеленського українські виборці часто плутають із Голобородьком. Тобто його сприймають як персонажа, а не як людину. Його підтримують ті, хто проти всіх. От є створений такий собі медіаобраз, люди його сприймають і йому імпонують.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України (фракція «Народного фронту») Ігор Лапін.

Народний депутат, коментуючи рейтинги кандидатів у президенти, зауважив, що якщо хтось із політиків зніме свою кандидатуру, або ж якщо відбудеться об’єднання кандидатів, трійка лідерів виборчих перегонів може змінитися. В іншому випадку, додав Лапін, ситуація залишиться такою, як і сьогодні.

«Щоб змінилася трійка лідерів, має відбутися щось грандіозне. Наприклад, Зеленський знімає свою кандидатуру, або об’єднуються проукраїнські опозиційні сили. Але якщо ніхто не буде зніматися, трійка лідерів буде продовжувати відриватися від усіх», – зазначив народний депутат.

Водночас Ігор Лапін зауважив, що Зеленський і Тимошенко грають в одному електоральному полі проти влади. Однак Зеленський, за словами нардепа, «під’їдає» рейтинг Юлії Володимирівни.

«Чим більше росте підтримка Зеленського, тим меншим є приріст у Юлії Володимирівни», – додав гість програми.

Ігор Лапін вважає, що пана Зеленського українські виборці часто плутають із персонажем з його фільму – Голобородьком.

«Тобто його сприймають як персонажа, а не як людину. Його підтримують ті, хто проти всіх. От є створений такий собі медіаобраз, люди його сприймають і підтримують. Але якщо Зеленський зніме свою кандидатуру, я думаю, що його виборці не перейдуть на користь якогось іншого кандидата. Найімовірніше, ці люди не прийдуть на вибори», – прокоментував нардеп Лапін.

Читайте також: «Вова, Вова, ти теж хочеш до Ростова»: хіт про Зеленського прокачав Україну ВІДЕО

«Ціннісна шизофренія»: Супрун звинуватила пострадянських людей у ​​відсутності цінностей

Share
error: Content is protected !!