«Я бачу відверті спроби змусити мене відмовитися представляти свою країну на Євробаченні», — Maruv

Українська співачка Анна Корсун, котра виступає під псевдонімом Maruv, після перемоги на Національному відборі на Євробачення-2019, потрапила під хвилю критики та цькування, передає replyua.net. У мережі з’явилась інформація, що не дивлячись на перемогу у відборі Національна суспільна телерадіокомпанія (НСТУ) заявила, що контракт, який дасть Maruv право представляти країну на Євробаченні, можуть не підписати. Головна умова – відмова від гастролів на території Російської Федерації.

«Останні 24 години були найемоційнішими в моєму житті. Я здобула чесну перемогу в нацвідборі на Євробачення, отримавши максимальну підтримку глядачів і високий бал від членів журі. Але тепер нашу з вами перемогу хочуть відібрати», — зазначила сама співачка. Крім того, артистка розповіла, що отримала вже три пропозиції від різних країн, що виступати під їхнім прапором. «Моя відповідь категорична — я виступаю від України і ніяк інакше. Я українка, люблю свою країну і пишаюся тим, що представлятиму її в Тель-Авіві», — розповіла Анна.

Співачка підтвердила, що НСТУ передала їй договір, який вона має підписати сьогодні до обіду. «Я готова відмовитися від виступів у Росії. У прямому ефірі я відповіла на всі питання, які цікавили журі. Я не відвідувала Крим з 2014 року. Не порушила жодного українського закону. А також готова взяти на себе усі витрати, пов’язані з участю в міжнародному конкурсі», — зазначила вона. «Я відчуваю тиск, — каже Maruv. — І бачу відверті спроби змусити мене відмовитися представляти свою країну на Євробаченні».

Share
error: Content is protected !!