Всім порохоботам майданівцям великий привіт. Будете рвати горлянку за Порошенка, то згадуйте і про це призначення, — Гузь

Ігор Гузь

Це — Сашко.

Ну добре, не зовсім Сашко, а цілий генерал-майор Олександр Терещук і віднедавна голова Київської ОДА.

Так от Сашко під час Майдану очолював волинську міліцію та виконував усі поточні доручення на той час керманича МВС і одного з організаторів розстрілу Небесної сотні Олександра Захарченка.

— Зокрема, відправляв до столиці підрозділ «Беркут», розташований на Волині.

— Займався системною протидією учасникам Майдану на Волині.

— Був відповідальний за відкриття низки кримінальних проваджень на учасників Майдану, зокрема, деякі з них були змушені перебувати під домашнім арештом, одягнувши електронний браслет стеження.

Після Революції Гідності Саша трохи відсидівся і став знову потрібним для нової влади в особі Петра Порошенка. Не пройшовши люстраційної перевірки, президентським указом було скасовано люстрацію Олександра Терещука. В тексті цього документу, зокрема, зазначалося, що це зроблено «з урахуванням необхідності забезпечення обороноздатності держави».

А далі — посада начальника Головного Управління МВС України у місті Києві. Після того, призначення заступником голови Одеської ОДА. І ось тепер, за декілька місяців до президентських виборів, Порошенко призначає Терещука головою Київсьої обласної державної адміністрації.

Розрахунок зрозумілий — робити ставку на відданих силовиків, які зможуть застосувати адміністративний ресурс та «закрутити гайки» політичним опонентам, благо досвід придушення Майдану наявний.

Петро Олексійович, це Вам не допоможе. Така схема не спрацює. Будьте певні)

Всім порохоботам майданівцям теж великий привіт. Будете рвати горлянку за Порошенка, то згадуйте і про це призначення.

Я ж особисто буду тримати на контролі дії цього персонажу.

Ну і на сам кінець, не будьте такими як Сашко.

Репост потрібний та обов’язковий.

Share
error: Content is protected !!