Влада панічно боїться, що українці дізнаються правду про новий закон, який щойно прийняли: підписан приговор всім українцям

Замість миру – продовження війни на покоління й покоління. От за що сьогодні насправді проголосувала олігархічна більшість у парламенті, коли ще на рік продовжила чинність закону «Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей».

Із барабанним боєм показової антимосковської риторики українцям знову підсовують фактично прийняття вимог ворога. Тепер Путіну достатньо виконати бодай частину Мінських домовленостей – і його союзники по Нормандському формату змусять Україну виконувати норми цього закону.

А на ділі це означає: амністію бойовиків; визнання «депутатів», яких там оберуть за списками Кремля; створення з цих бойовиків загонів «народної міліції», яку контролюватимуть ті ж самі депутати.

І найцинічніше – Україна має утримувати ці «удільні князівства» своїм коштом!

Влада прекрасно розуміє, який злочин вона скоює. Тому панічно боїться, що українці дізнаються правду про цей закон.

І саме тому 16 вересня 2014 року, коли його вперше поставили на голосування, з парламентської зали вигнали всіх журналістів та вимкнули табло (вперше в історії незалежної України!).

Тоді за цей зрадницький закон, витягнувши картки, не голосувала єдина фракція парламенту – ВО «Свобода».

І саме тому нині історія повторюється знову. За вказівкою влади українське радіо… вимикає трансляцію пленарного засідання під час виступу свободівця Юрій Левченко.

Вимикає, щоб українці не чули правди.

Вимикає, щоби не дізналися, як у блискучу обгортку під назвою «безальтернативні Мінські угоди» нам вчергове загортають гнилу суть – продовження війни на покоління і капітуляцію перед Москвою.

Share
error: Content is protected !!