Відео. Збирайте речі і змінюйте адресу свого існування: Зеленський на Житомирщині вимагає звільнити керівництво поліції і СБУ

Президент Володимир Зеленський 12 серпня в Олевської райдержадміністрації проводить нараду з незаконного видобутку бурштину, де представив нового голову ОДА Житомирської області, полковника СБУ Бунечко. Президент на Житомирщині дав доброї прочуханки чиновникам.

“Я не буду зараз всі прізвища згадувати. Ми почнемо працювати по всіх прізвищах цих трьох областей. Я думаю, що ці люди самі про себе знають, вони зараз нас слухають. Найкращий варіант, щоб вони збирали свої речі і змінили адресу свого існування, змінили країну свого життя. Це для них буде найбільш м’який варіант.”, – заявив Зеленський.

Також Зеленський заслухав начальника поліції Житомирської області і закликав його звільнитися.

“Я вам не вірю, я буду говорити з керівником. Я вам рекомендую теж покинути свій пост. Буду говорити з паном Аваковим, зараз з паном Князєвим. Я не вірю вам, бо за чотири роки ви говорите, що припинили, а у нас є економічні висновки, що ви тут припинили, хто припинив. Знаєте, що ми прилітаємо, припинили (видобуток, – ред.)”, – додав він.

Голова СБУ області також буде звільнений.

джерело

Share
error: Content is protected !!