«Відчайдушно кличуть у політику»: Могилевська розповіла, чим планує займатися в майбутньому

Кожен рік список вітчизняних зірок шоу-бізнесу, які пов’язують свою діяльність з політикою, тільки зростає. Тепер до їх числа спробували додати і Наталю Могилевську, але співачка стверджує, що її це не цікавить, її більше займає соціально-освітня діяльність. Днями в ефірі програми «Сніданок з 1+1» Могилевська розповіла про це, і про те, що вирішила отримати професійне педагогічне освіта.

«Я могла б витратити енергію і потенціал сьогоднішнього свого успіху і перемоги у «Танцях з зірками» на що завгодно – зробити черговий великий концерт і турне, або піти в політику, куди мене так відчайдушно звуть останні роки, і особливо зараз. Але я вирішила присвятити частину часу і сил свого другого покликанням, яке проявляю з 20-річного віку, починаючи з програми «Шанс» і «Фабрики зірок» – викладати дітям», поділилася своїми мыслими в телеведучими Могилевська.

Артистка переконана, що в майбутньому її учні зможуть стати великими людьми і займуть високі державні пости.

«Я пишаюся сьогодні успіхами моїх знаменитих учнів, і саме їх існування говорить мені про те, що, можливо, настав час приділити і розвинути свої педагогічні навички до професійного рівня. І мова йде не лише про мою сьогоднішній школі талантів», — зазначила співачка.

Також Наталя додала, що зайнялася вивченням дитячої психології, різними підходами і системами освіти, які раніше і сьогодні застосовуються у світі.

«Я вважаю, що це набагато крутіше, ніж політика! Тому що через 30 років мої учні будуть ставати президентами країни, міністрами культури, фінансів, будуть знімати приголомшливе кіно, тому що я зроблю все можливе, щоб вони були справжніми патріотами, гідними, чесними людьми й отримали освіту, якого сьогодні немає», – підкреслила Наталя Могилевська.

Крім того, у планах у артистки приділяти окрему час предмету, який ,як вона сказала, навчав би, як ставати хорошим другом, хорошим чоловіком, хорошим батьком сім’ї, гідним громадянином суспільства

Школа Наталії займається соціальними проектами. Спільно з благодійним фондом «Відчуй» діти Школи Могилевської і дітки з порушенням слуху вчили жестову мову разом. Сама Наталя теж вивчила цю мову.

Share
error: Content is protected !!