Верховна Рада нанесла удар по рупорам Кремля телеканалам «Інтер», «112 Україна» та «NewSone»

Верховна Рада України підтримала постанову про введення санкцій проти українських ЗМІ, які транслюють антиукраїнську пропаганду Кремля. Документ підтримали 229 народних обранців.

У четвер, 4 жовтня, Парламент прийняв постанову про введення персональних і спеціальних економічних санкцій проти “трансляторів” пропаганди путінського режиму в Україні. У пояснювальній записці ЗМІ, помічені у відстоюванні інтересів агресора і окупанта РФ, звинуватили в загрозі нацбезпеці України, дестабілізації ситуації і деструктивний вплив, наголосивши на необхідності їх покарання.

Санкції пропонують ввести проти власників проросійських телеканалів: “Аріадна ТВ”, “Новий формат ТФ”, “ТВ Вибір”, “Телерадіокомпанія” 112 – ТВ “”, “Лідер ТВ”, “Партнер ТВ”, а також “Новости 24 години” . Остаточне рішення ухвалюватимуть Радбез України, а також президент Петро Порошенко.

Телеканали-рупори пропаганди Кремля в Україні очікують блокування активів, заборону на виведення капіталу за кордон, анулювання ліцензій, заборона на використання радіочастот та телекомунікаційних послуг, обмеження співпраці з Нацбанком та інше.

Українці переможуть !

Читайте также: МЕДВЕДЧУК ПОЛУЧАЕТ ЩЕДРЫЕ «ЧАЕВЫЕ» ЗА ПРОДАЖУ УКРАИНСКОЙ ПРОМЫШЛЕННОСТИ СТРУКТУРАМ КРЕМЛЯ,– ЛЕЩЕНКО (ВИДЕО)

Share
error: Content is protected !!