В «ОРДЛО» арештують та переслідують за релігію: на очах у всього світу порушуться права людини — чекаємо на реакцію ОБСЄ

Релігійні репресії: Бойовики «ЛНР» прийшли з обшуками та арештами у церкву баптистів.

В «ЛНР» церкву євангелістів християн-баптистів назвали екстремістською організацією, яка має зв’язки з українськими військовими формуваннями

Як повідомляє «МГБ» «ЛНР», в організацію «Всеукраїнський союз церков євангелістів християн баптистів» прийшли з обшуками та знайшли там заборонену в «ЛНР» літературу, аудіо та відео, передає ЗМІ.

Окупаційна влада визнала знайдене екстремістським, а також звинуватила церкву у тому, що вона відмовлялася реєструватися в «ЛНР».

«В релігійному об’єднанні проповідувалися ідеї силового захоплення «республік» збройними силами України, а також підтримувалися тісні зв’язки з представниками українських націоналістичних збройних формувань», — йдеться у повідомленні.

Також окупанти закидають представникам церкви, що вони ніби-то «піддавали своїх прихожан психологічному впливу із застосуванням психотропних препаратів».

Нагадаємо, у Кадіївці Луганської області бойовики «ЛНР» пограбували протестантський молитовний будинок. Винесли меблі, побутові прилади, продукти і взагалі все, що представляло хоч якусь цінність.

про це написав у Facebook пастор Олександр Рудинець.

У Кадіївці протестантський храм зберігався до останнього часу, але 27 березня бойовики вчинили чергове свавілля.

За словами пастора, до будинку під’їхали люди у військовій формі на двох автомобілях. Вони проникли в будинок, де нікого не було. За словами очевидців, було включене всюди світло і почалося руйнування Будинку молитви.

Приблизно о 23.00 під’їхали ще дві вантажівки.

«Люди у військовій формі винесли з будинку буквально все:

кафедру, чашу для вечері, лавочки, звукопідсилюючу апаратуру, кондиціонери, музичні інструменти, столи та інші меблі, газовий котел, стабілізатор напруги, радіатори опалення, газову піч, електропіч, мийку, всі кухонні меблі, холодильник, всі каструлі та інший посуд, продукти харчування та консервацію, ємність для резерву води, насосну станцію,

ванну, раковини, облицювальну плитку, дитячу коляску, зняли багети і фіранки, люстри і світильники, зірвали МДФ панель в залі і все міжкімнатні двері, лінолеум, металопластикове вікно, повисмикувалі вимикачі світла», — написав Рудинець.

Він зазначив, що було винесено і інше майно, в тому числі і з горища і сараю. Його повантажили все у вантажівки і відвезли в невідомому напрямку.

друзі пастора звернулися в поліцію і до «голови міської адміністрації».

Share