«В нас в селі усі за Йулю. За когож тАгда голосувать, як не за неї»,- люди перетворюються на отару овець через пропаганду в ЗМІ

Ось така думка…

Alexandr Pychnyi

Інфантильна молодь — окрема, складна і дуже важлива тема. А ще просто вбивають наповал, як 20-30 літні розповідають про райське життя в радянському союзі. В принципі це і є величезний електоральний резерв для Порошенка, а не пенси. Потрібно розворушити цю масу і змусити йти на вибори, а не вигадувати акцію — «забери у бабусі паспорт».
* * *

Pt Cynichnenko
Лохторат.
Вінниця.

— А напрасно ви так смєйотєсь над тімашенко. За кого жє тАгда голосовать?
— ??? Я начебто з іншою людиною розмовляв. Ну, ладно. Р. — 33 роки, офісний планктон, освіта вища. Безпартійний. Майдан підтримував, але, «болото».
— Нас Порошенко цілком влаштовує.
— Ви что прікаливаєтєсь? ВИ ХОТЬ РАЗ СЛИШАЛІ, ЧТО О НЬОМ ПА ТЄЛЄВІЗОРУ ГАВАРЯТ?

Просто вибухаю…
— А ви в своїй Вінниці хоч раз бачили хоч одного живого сєпара з аквафрешем? Про «іхтамнєтов» просто мовчу. Якби ви їх у себе на вулиці бачили, а тим більше, боролись з ними, якби по підвалах ховались від обстрілів, напевно хоч трошки навчились цінувати мирне життя!

На допомогу йому приходять його колеги. О., 29 років, офісний планктон, освіта вища. Безпартійний. Просто болото і кугут, але тихий.
— У нас в селі всі за неї. Ви би чули, що про вашого Порошенка кажуть!

— А, конкретно, шо вАна їм хорошого зробила?
— Таааа, взагалі-то і нічого…
— А якщо слухати «ящик», де всякі вилупки вдовблюють вам, що в бронхіті вашої корови винен Порошенко, а не думати, то і двинутись можна. Дороги побудовані подобаються?

— Так, ніколи таких не було…

Р.: Ну а что ваш Порошенко хорошего сдєлал, і нє для сєбя?
— Армію відродив, завдяки якій ви тут не кляті, не м’яті сидите. Де ви були в 14-му, коли артилерійська бригада виїхала з ангарів, і навіть до полігона два десятки кілометрів доїхати не могла — техніка на ходу розсипалася.

І як всім миром збирали гроші, інструмент, мастила…, і т.п. на ремонт. І як хто міг — допомогав ту техніку ремонтувати. А тепер — все в ажурі. І тягачі нові. А скільки всяких нових розробок пішло в війська.

А., 39 років, офісний планктон, освіта вища. Безпартійний. В принципі, патріотично налаштований.
— Так а шо, оні старую совєтскую тєхніку только восстанавливают. БТР-и 70-х-80-х, а новая только на продажу ідьот.

— Здрасьтє моя радість! Якби я сам не бачив в Нацгвардії на озброєнні абсолютно всі новинки броньованої техніки, можливо і повірив би ТВОЄМУ ТЕЛЕВІЗОРУ!
—————————————-

Довго я ще носом товкмачив цю зграю жителів віртуального світу, але висновки доволі сумні.

1. Не найтемніші люди легко перетворюються в отару овець за допомогою ТБ і інтернет-ЗМІ. Адже ця тестова вибірка не з дикого лісу. Вони вважають себе «добре проінформованими», бо читають багато «українських» інтернет-видань.

2. Стецю і Ко фсб та гру рф встановлять пам’ятник в москві на червоній площі. За те, що так талановито нищили своїм «толстовським» пофігізмом не безнадійний людський потенціал для розбудови нової України та спротиву ворожій агресії.

3. Т.зв. «українські» «журналісти», «розслідувачі» є нічим іншим, як ворожими #гібридними_політруками в нашому глибокому тилу. Нащадками провокаторів Троцького. Нажаль, ефект від їх діяльності помітний.

4. Офісний планктон виявився дуже мізко-вразливою категорією для ворожих ІПСО через віртуальність свого середовища існування.

Також дивіться: Правительство Тимошенко набралось долгов, как сучка блох

Share
error: Content is protected !!