Українці, які використовують Instagram, можуть бути атаковані російськими хакерами: як можна захистити свої аккаунти від кібератаки — розповідає техпідтримака

Хакери з Росії атакували сотні акаунтів в Instagram – ЗМІ

Масштабна кібератака, яка, ймовірно, надійшла з Росії, заблокувала сотні акаунтів користувачів соціальної мережі Instagram, передає УНН з посиланням на The Independent.

Хакери змінюють назви облікових записів Instagram, паролі до них та фотографії профілей, а також — адреси електронної пошти користувачів на адреси російських провайдерів. У деяких акаунтів, що зазнали атаки, зловмисники змінили фотографії профілів на кадри з популярних фільмів, таких як “Пірати Карибського моря” або “Нікчемний я-3”.

У Instagram повідомили, що обізнані з приводу ситуації.

“Ми знаємо, що деякі люди зіткнулися з труднощами доступу до своїх акаунтів в Instagram. Якщо вам здається, що вас зламали, будь ласка, дотримуйтесь наших інструкцій, щоб відновити доступ”, — йдеться в повідомленні компанії у іншій соцмережі, Twitter.

Кілька тисяч користувачів соціальної мережі “Instagram” втратили доступ до своїх акаунтів.
Хакери, ймовірно з Росії, знаходять шляхи до облікових записів “Instagram” і змінюють електронні адреси користувачів на адреси російських провайдерів. А профільні фотографії змінюють на кадри з популярних мультфільмів Disney або Pixar, інформує Digital Trends.

Есксперти з безпеки припускають, що зламані акаунти можуть бути використані як боти для розсилки спаму.

Сторінка безпеки “Instagram” рекомендує користувачам соцмережі регулярно змінювати паролі, використовути ті, які містять букви, цифри та які не є ідентичні іншим паролям, які ви використовуєте.

Share
error: Content is protected !!