Зоопарком Києва пройшовся бульдозер (фото)

На території Київського зоопарку орудує бульдозер

Як повідомляють очевидці, там зносять один з вольєрів.

 Будівельники приступили до демонтажу конструкцій недобудованого обезьянника. Уже знесена частина фасаду, що виходить на проспект Перемоги.

Як пише «КіевVласть», за чутками, замість приміщення для приматів може з’явиться приватний ресторан і готель для тварин. Видання також повідомляє, що роботи з демонтажу будівель проводить ТОВ “Люнет”, засноване естонськими інвесторами, з яким 21 липня був підписаний договір на проведення відповідних робіт. Підрядник повинен буде демонтувати будівлі і конструкції, викорчувати, а також пересадити дерева, провести трубопроводи, почистити озера, переобладнати і видозмінити частину вольєрів для тварин.

Інформацію про демонтаж старого обезьянника підтвердив директор зоопарку Кирило Трантін. Термінів закінчення робіт він не назвав.

Відзначимо, Київський зоологічний парк – природоохоронне, науково-дослідницький та культурно-освітній заклад, який є штучно створеним об’єктом природно-заповідного фонду України загальнодержавного значення.

Раніше в мережі скаржилися на те, що під розширення та ремонт зоопарку осушили озеро з лебедями.

Джерело: KV
Фото: Сьогодні

Похожие новости

ГОТОВИТСЯ ЗАХВАТ АДМИНИСТРАЦИИ ПРЕЗИДЕНТА УКРАИНЫ

Об этом заявил вчера в вечернем прайме на 112 канале известный украинский журналист Дмитрий Гордон. По его словам,  сторонники и противники нынешнего Президента Украины Петра Порошенко обсуждают вариант захвата АП.

Работать всего полдня, но с важным условием: жизнь украинцев хотят кардинально изменить, поможем данной инициативе?

Украине необходимо ввести рабочий день, который бы длился всего 6 часов, то есть с 8.00 до 15.00. Кроме того, людям необходим стабильный перерыв с 12.00 до 13.00 Петиция с таким

Порошенко обиделся, что над ним смеются из-за ленточек

Президент Петр Порошенко утверждает, что будет продолжать ездить по регионам и перерезать ленточки на локальных объектах. Об этом он сказал на совете регионального развития 24 октября в Киеве.  «Естественно, есть