Українці можуть отримати унікальну в світі можливість

Кожен українець може отримати право висловити свою позицію стосовно неактуальності та невдоволеності Основним законом держави

Оновлена Конституція України повинна бути створена виключно із урахуванням суспільної думки, тому її вже винесли на обговорення.

Відповідну заяву зробив представник політичної партії «Основа», ініціатор створення коаліції громадянського суспільства «Народна Конституція» Володимир Полочанінов.

Політик підкреслив, що зміни до головного документу країни – це не примха, а швидше критична необхідність, бо на даний час у законі не враховані всі суспільні потреби.

«Тільки Конституція, яка пройшла через народне обговорення і референдум може мати повагу, а внаслідок чого і виконання норм самої Конституції», — зазначив Полочанінов.

На думку представника «Основи», кожен із тих, хто приходить до влади, завжди намагається змінити систему життя українців на свій розсуд, проте забуває, що у людей є власне бачення свого майбутнього та держави вцілому.

Тому потрібно перш за все цікавитися позицією громадськості:

«Але практика показує, що дії влади не є предметом суспільного договору всіх українців. За останні 25 років це стало якоюсь традицією, трендом – люди у яких є гроші, вони в принципі живуть без покарань. Якщо ти вкрав 10 тисяч гривень, то ти потрапиш до в’язниці. А якщо ти вкрав 10 млрд, то ти потрапиш в народні депутати і можливо будеш балотуватися в президенти», — підсумував він.

Джерело: Знай.ua

Похожие новости

«Единственным его союзником стану я»: Тина Кароль объяснила свою реакцию на Зианджу

28 января на канале 1+1 стартовал 8 сезон популярного вокального шоу «Голос країни». Настоящий фурор на слепых прослушиваниях вызвало появление бывшего Бориса Апреля, а сейчас Зианджы — она развернула кресла

Прихильники «русского міра» показалися під Києвом

Російський журналіст Аркадій Бабченко, який живе в Україні, зустрів прихильницю «руського міра» під Києвом, де відпочивав на озері. Вона йому розповіла, що дивиться всі російські канали і політичні передачі. Висловила

Летим в Европу дешевле: 5 новых рейсов Wizz Air из Киева

Пока крупнейший европейский лоукостер Ryanair никак не может воплотить в жизнь свои планы летать в нашу страну, украинцев порадовала другая бюджетная авиакомпания.  Wizz Air разместил второй самолет Airbus A320 на