Стало відомо, чим обернеться для Кабміну урізання стипендій

УНИАН

Таким чином уряд позбавить соціальної підтримки далеко не самих заможних громадян

Економіст Андрій Новак у Facebook прокоментував плани уряду по значному скороченню кількості студентів, які отримають стипендії.

Експерт вважає такий крок недоцільним та шкідливим. На думку Новака, Кабмін повинен розуміти, що сьогодні в країні стипендія виконує не стимулюючу студентів на краще навчання функцію, а суто соціальну. Тобто завдяки стипендії мають можливість вчитися не найбільш заможні громадяни.

“Зараз українські студенти використовують стипендії на покупку продуктів харчування і для оплати за проїзд. У зв’язку з цим, вважаю, що скорочувати кількість студентів, котрі отримують стипендію, недоцільно і не своєчасно”, – зазначив Новак.

Економіст вважає, що нинішні 40-45% студентів, котрі отримують стипендію, це нормальний відсоток, враховуючи, що інша значна частина студентів навчається на комерційній формі навчання.

Міністерство фінансів виступило з планами в 2018 році зменшити число одержувачів стипендій до 25%, а до 2020 року – до 15%. Про це заявив заступник міністра фінансів Сергій Марченко.

Джерело: Politeka

Похожие новости

В центр Киева стягивают Нацгвардию, есть риск жестоких массовых драк

В центр Киева с самого утра, 9 октября, активно стягивают бойцов Нацгвардии Как стало известно,повышенные меры безопасности связаны с футбольным матчем, который пройдет в столице вечером. Напомним, 9 октября в Киеве состоится заключительный

Украинские дороги: трэш, кровь и угар

Вчера ехал из Краковца в Киев. Темно. Снимать не могли, но все видели. Палят стерню так, что на дорогах плотный туман, в машине можно задохнуться. Кругом телеги с лошадьми, пьяные

Кум Путина и бизнес партнер «гаранта» начал душить украинских журналистов

Суд обязал Нацполицию начать уголовное преследование журналистов «Радио Свобода» за нарушение неприкосновенности частной жизни Виктора Медведчука. Об этом сообщили в пресс-службе Общественного движения «Украинский выбор — Право народа». «Печерский районный суд г. Киева