План звільнення Донбасу

Ми маємо цілком реальну стратегію із чіткими термінами та першочерговими завданнями

Україна має всі шанси остаточно звільнити східні території від окупантів, але для цього необхідно найближчим часом провести три ключові реформи.

Відповідну думку в коментарі одному із українських телеканалів зробив відомий волонтер, ініціатор організації «Повернись живим», Віталій Дейнега.

Першою на черзі повинна стати СБУ – відомство, якому нарешті слід перетворитися на повноцінну спецслужбу, із злагодженою системою роботи, відсутністю корупції та реальними показниками успішності:

» Служба безпеки повинна з органу по збивання бабла з бізнесу перетворитися-таки в спецслужбу. У тому, щоб, нарешті, реформувати СБУ, політична воля влади є. Тому є і шанси, що коли- небудь це станеться. Років через 5 ми вже можемо побачити якісь наслідки реформи «, — вважає Дейнега.

Не менша важливі зрушення й в діяльності державного концерну «Укроборонпром», адже від обсягів виготовлення озброєння залежить те, як наші захисники швидко подолають ворога:

«Так, ми не можемо поки робити таку хитру військову електроніку, як Штати … Але ми здатні виробляти багато різних видів зброї. Зрештою, ми входимо в десятку найбільших його експортерів в світі. І багато чим ми здатні забезпечити себе самі «, — запевнив волонтер.

І найголовніше – видозмінити Збройні сили України, остаточно прибравши з них останні натяки на систему СРСР:

«Тоді зможемо претендувати на звільнення Донбасу військовим шляхом. Навіть з урахуванням того, що може зайти Росія . Тому що, якщо це все змінити, ми будемо досить сильні, щоб Росія побоялася прямо на нас напасти «, — підсумував він.

Як повідомляв портал «Знай.ua»стала відома наступна мішень Путіна.

Похожие новости

ВАЖНО! Кому придут свежие штрафы

К 28 сентября 2017 украинцы заплатили за лишние квадратные метры в квартирах, домах, пристройках, налогов на 327 млн. грн. за прошлый год. Это вдвое больше, чем в 2016 году, сообщили

Он же памятник: «Путин» в Запорожье спасает «русский мир»

Кто же его снесет? Он же памятник!!! В Запорожье на площади Героев перед облгосадминистрацией открыли памятник «русскому миру», скорбящему над снегирем. Автор идеи создания памятника – Максим Дрозденко. По его

Мэр Запорожья дает чемодан денег: «закройте» неудобного активиста

В поте лица, по кабинетам власти, бегает Костя Брыль, предлагая чемоданы денег, чтобы меня закрыли. Так, вот, Костя, в случае если меня закроют, вся страна будет знать все адреса вашего