Чекаємо на нове урізання бюджету — Мінфін

В уряді пропонують відстрочити або переглянути внески в міжнародні організації та витрати на потреби дипломатії

Міністерство фінансів виступає за оптимізацію, скорочення або відстрочку сплати внесків за 2018 рік у міжнародні організації, членом яких є Україна. Про це йдеться в листі відомства розпорядникам бюджетних коштів про підготовку бюджетних запитів до проекту державного бюджету на 2018 рік.

Читайте також
Експерт пророкує Україні дефолт

Мінфін пропонує відомствам вводити режим жорсткої економії і погоджувати витрати з можливостями держбюджету.

“При підготовці інформації (в розрізі окремих організацій) про мінімально необхідні потреби у коштах на виконання фінансових зобов’язань щодо сплати внесків до міжнародних організацій, членом яких є Україна, необхідно керуватися вимогами щодо оптимізації сум внесків, їх скорочення і/або відстрочки”, – йдеться в ньому.

Крім того, Мінфін рекомендує при плануванні витрат закордонних дипломатичних установ України враховувати тільки потреби у витратах невідкладного характеру, а також пропонує мінімізувати витрати на оренду приміщень та комунальні послуги.

Нагадаємо, що зовнішні борги складають левову частку ВВП країни. Зовнішній борг України на сьогодні становить 80% валового внутрішнього продукту (ВВП).

Нагадаємо, експерт проаналізував прогнози влади щодо співвідношення державного боргу до ВВП. Зокрема, до 2020 року очікується, що державний борг складе 73% ВВП.

Джерело: Politeka

Похожие новости

Евровидение-2018: Определили полуфинал, в котором выступит Украина

В Лиссабоне, где в мае пройдет Евровидение-2018, провели жеребьевку и определили даты выступлений стран-участниц. Стало известно, какие страны будут представлены в первом, а какие – во втором полуфинале конкурса «Евровидение-2018»

Отак сиджу в окопі і думаю: Народ віддає нам останнє, а міністри та депутати, що вони дали солдатам?!

Отак сиджу в окопі і думаю… Народ віддає нам останнє. Бабусі шкарпетки ночами плетуть, щоб синочків зігріти, пенсію несуть волонтерам. А міністри, депутати, в яких паркан, біля будинку коштує стільки,що

Бизнес за границей: У кого из чиновников больше всех офшорных компаний

Украинские чиновники уже давно создают офшорные компании. Однако чемпионом по такому бизнесу стали депутаты Верховной Рады. В 2016 году нардепы задекларировали 195 офшоров, это 69% от общего количества. Об этом