Всесвітньо відома актриса і співачка Дженніфер Лопес вміє привернути увагу яскравим стилем

Менш ніж через тиждень знаменита виконавиця відсвяткує 52-річчя, тому шанувальники Лопес вирішили поділитися на фан-сторінках в Інстаграм її останніми яскравими селфі. Дженніфер не приховує, що багато працює над собою і секретів краси у неї дійсно багато.

Щоб виглядати не на один десяток років молодше, зірка придумала власну лінію догляду за шкірою обличчя, а також почала займатися відразу з двома різними тренерами. При цьому меню для правильного харчування виконавиці вже не перший рік становить дієтолог.
Як можна помітити на Селфі Лопес, вона пишається своїми формами і засмаглою шкірою, тому всіляко підкреслює власну привабливість різними аксесуарами.

Особливу любов Дженніфер Лопес відчуває до відтінкам золотистого, бежевого і кольору nude, вони відмінно підкреслюють смагляву шкіру зірки. У білій майці і акуратними прикрасами зірка може створити не один вдалий образ.

В цілому, шанувальники схвалюють такі наряди, адже так їх улюблена співачка виглядає дуже свіжо:
«Найяскравіша королева; неможливо відірвати погляд; Bella❤Hermosa❤️; Мила в цьому образі дами, ах, яка блондинка, люблю тебе🔥; Чудова усмішка; мітить в ціль; всім би так виглядати ».