У прямому ефірі нардепи так чубилися, що зламали телеобладнання (ВІДЕО)

У прямому ефірі телеканалу «Рада» побилися народні обранці Олег Барна від БПП та Юрій Левченко від «Свободи»

Нардепи посперечалися через воєнний стан, передає Depo.ua.

Під час словесної перепалки Левченко назвав Барну «прислужником олігархату», на то почув пропозицію піти в АТО. «Свободівець» заявив, що Барна вже «показав свій рівень» — «людина, яка п’яною врізається в трамвай у Києві».

Після цього Барна вдарив Левченка в обличчя і звалив його на підлогу.

При цьому пошкодилося телевізійне обладнання.

Сутичка Барни та Левченка. У прямому ефірі нашого телеканалу побилися обранці

Сутичка Барни та Левченка. У прямому ефірі телеканалу "Рада" побилися обранці. Під час годинного, підсумкового прямого ефіру програми "PROПАРЛАМЕНТ", під час дискусії, не порозумілися між собою народні депутати Олег Барна та Юрій Левченко. Парламентарі побилися між собою, пошкодивши телевізійне обладнання

Опубліковано Телеканал "Рада" Четвер, 6 грудня 2018 р.

Нагадаємо, що це не перший випадок бійки в прямому ефірі між «народними обранцями».

В ефірі «Прямого» через гей-парад побилися Мосійчук і Шахов (ВІДЕО)

16 серпня, в ефірі телеканалу «Прямий» під час програми «Разом» сталась сутичка між народним депутатом від «Радикальної партії» Ігорем Мосійчуком та представником депутатської групи «Воля народу» Сергієм Шаховим

Сутичка почалась зі слів Шахова про те, що Мосійчуку не варто відвідувати гей-паради. Після цього Ігор Мосійчук піднявся зі свого місця і почав вимагати вибачень від Шахова.

Обмінявшись взаємними образами, нардепи влаштувати бійку просто у студії «Прямого». Шахов штовхнув Мосійчука, той впав на підлогу. Піднімаючись, Мосійчук почав бити Шахова тростиною.

Share
error: Content is protected !!