У людей паніка! У Маріуполі підняли військову авіацію, літаки пронеслися над дахами: що сталося

Вранці 21 липня жителів Маріуполя налякали військові літаки, що пролетіли низько над дахами будинків

Штурмовики пронеслися в небі над містом в районі 10 ранку. Спочатку з’явилися два військові літаки СУ-25, а потім ударний вертоліт МІ-24. Вони пролетіли над морем, а потім і над Приморським районом міста.

Повідомляється, що перед появою військової авіації в небо запустили сигнальні ракети.

Деякі жителі міста були незадоволені такими навчаннями. Так, один з них розповів, що в результаті низького польоту літака з даху одного з будинків злетів шифер.

«Я в суд подам за такі навчання, у мене шифер злетів з даху, через їх низькі польоти», – поскаржився чоловік.

До цього ми повідомляли, що терористи «ДНР» на підконтрольному їм полігоні провели випробування нового типу боєприпасу. Про це передає пропагандистське видання «Шторм», яке опублікувало фотографію, зроблену в момент вибуху.

Точної інформації про новий вид озброєння бойовиків немає, проте раніше в «ДНР» заявляли запуску власних реактивних системах залпового вогню «Чебурашка» і «Сніжинка». Ймовірно, саме для однієї з цих систем і проводилося випробування нового реактивного снаряда.

У мережі вже посміялися над «міццю ДНРовцев». «Захарченко пустив в хід свого «Чебурашку», – сказано в коментарі.

Також Politeka розповідала, що в рамках українсько-американського навчання «Sea Breeze-2018» наземний компонент відпрацював нічне десантування та подолання водних перешкод на броньованій техніці.

Морські піхотинці виконали завдання з вогневого ураження цілей і в повній темряві здійснили кілька десантувань з виходом на задані координати, після чого перейшли до виконання навчально-бойових завдань. Не менш важким і відповідальним елементом тренувань були заняття з подолання водних перешкод на легкобронированной техніці.

джерело

Share

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

error: Content is protected !!