Це ганебно: продюсер про засилля «русского міра» в Нацвідборі

Майже всі учасники Нацвідбору так чи інакше засвітилися гастролями в Росії або скандальними заявами, каже продюсер, передає джерело.

Багато українців нейтрально сприймають те, що більшість артистів-фіналістів Нацвідбору активно гастролюють по Росії. У коментарі для Styler відомий український продюсер Олександр Ягольник зауважив, що склад фіналістів Нацвідбору – це «лакмусовий папірець», який показує, як країна сприймає події в нашій державі.

«Зараз — п’ята річниця захоплення Криму, а до того були печальні роковини з подій на Майдані. Сьогодні Нацвідбір на Євробачення – це такий «лакмусовий папірець» у відношенні того, свідома наша нація того, що відбувається, чи ні.

Бо зараз це ганебна ситуація, що серед тих шести учасників, які вийшли у фінал, тільки одні хлопці Brunettes Shoot Blondes ніяк з цим не пов’язані, а всі решта так чи інакше засвітилися або гастролями в Росії, або пропагандою «руського міра» і «безсмертного полка», — пояснює Олександр Ягольник.

На його думку, телеглядачі просто голосують за пісні і не сильно розбираються в тому, хто їде в Росіюабо ж не їде.

«Люди апріорі довіряють телеканалам СТБ та UA:Перший в тому, що вони роблять. Бо це ж загальнонаціональне телебачення. Безмежно довіряючи національним каналам, які показують правильні новини, де називаються речі своїми іменами, люди мало оцінюють артиста за громадянською позицією або її відсутністю.

Не варто, до того ж, забувати, що шоу-бізнес є частиною гібридної війни, й ФСБ багато постаралася в цьому напрямку, і цей чинник не варто скидати з шальки терезів», — каже він.

Читайте також: Не против высоких цен, а против произвола Кернеса: как харьковские власти плюнули в лицо своим гражданам и о чем молчат местные СМИ

«Нет конфликта с РФ, а Украина навсегда потеряла Крым»: претендентки на Евровидения-2019 попали в громкий скандал из-за своего заявления

Share
error: Content is protected !!