Тимошенко не приховує, що готує проросійський сценарій у випадку перемоги: «дама без коси» зробила VIP-спікером колишнього соратника Януковича

Колишня близька соратниця Віктора Януковича в образі а-ля Гаррі Поттер влаштувалася VIP-спікером Юлії Тимошенко

Ганна Герман в недавньому інтерв’ю телеканалу NewsOne зробила цілу низку заяв, які дають підстави вважати, що під вибори певні політичні сили, орієнтовані на Росію, запустили нову технологію, одним із виразників якої і буде колишня соратниця президента-втікача.

Та, яка казала, що Янукович як Африка. До речі, якби іноді вона не переходила на українську, можна було б подумати, що NewsOne запросив якогось експерта з Москви, настільки співбесідниця, родом із Галичини, копіювала московський прононс.

Отже, що заявила пані Герман.

Перше – вона розповіла, що перед зустріччю Дональда Трампа з Володимиром Путіним працювала група експертів, яка напрацьовувала стратегії вирішення конфлікту на Донбасі. Одна із таких стратегій – зробити Донбас автономним регіоном у складі України, провести там вибори і почати інтеграцію цих територій.

Але, пошкодувала Герман, після повернення до США Трамп почав заявляти інше. Причину цього вона бачить у тому, що господар Білого дому не зберіг команду, з якою йшов на вибори. Тут лише нагадаємо: дехто з членів тієї команди, зокрема, Пол Манафорт, перебувають під слідством у справі про втручання Росії в американські вибори.

Друге – Україна не бере участі у підготовці стратегій по Донбасу. Тобто, тут знову сумнозвісна теза про зовнішнє управління, яку намагаються експлуатувати багато політиків – і з «Опоблоку», і Юлія Тимошенко, і деякі провладні діячі.

Третє – якщо Україна не зупинить «Північний потік – 2», нам буде кінець. Тому Київ має повернути відносини з Москвою в «розумне русло». Нинішній парламент цього зробити не може, тому потрібні дочасні вибори, на яких виберуть «притомних людей». Хто вони? Ті, які шукатимуть компроміс з Росією.

Четверте – ми повинні повернутися до політики багатовекторності. Україну вирвали з орбіти Росії, але іншої не дали. П’яте – нинішній владі невигідно закінчувати війну, бо вона на ній заробляє. Нагадує нещодавній монолог Юлії Тимошенко в ефірі UA: Першого, чи не так?

Шосте – ситуацію може врятувати сильний політик, який налагодить стосунки як з американцями, так і з росіянами. Герман мріє про президента з однієї частини України, а прем’єра – з іншої. В цьому контексті вона високо оцінила фігуру Тимошенко.

Колишня «регіоналка» вважає, що за умови перемоги лідерки «Батьківщини» може бути реалізована формула – президент представляє прозахідну частину суспільства, а прем’єр – проросійську. Це нагадує проект «ширки», яку Тимошенко та Янукович безуспішно спробували провернути в 2009 році начебто при участі Віктора Медведчука.

Сьоме: Путін після зустрічі з Трампом відчув силу, звідси і заява про санкції проти України. Герман навіть здивувалася, чому Кремль досі цього не зробив. Восьме: Україна має почати жити з чистого листа, бо розвалиться на маленькі регіончики і їх роздеруть інші держави.

Дев’яте: без експропріації багатств нинішніх чиновників не обійдеться. Втікати їм нема куди, їхні гроші скрізь заберуть і повернуть в Україну. Розплата нинішньої влади буде дуже страшною і кривавою, пообіцяла екс-«регіоналка».

Тепер кілька висновків. Перший – Ганна Герман не вперше виступає на підтримку Тимошенко і поки ні сама Юлія Володимирівна, ні будь-хто з її соратників не засудили поведінку соратниці Януковича. Більш того, відомо про гарні стосунки двох жінок ще з часів їхньої участі у молитовному сніданку в Штатах в 2016 році.

Тобто, доти, доки у «Батьківщині» не засудять заяви Герман і не відцураються від неї, можна вважати, що ця особа виступає в ролі VIP-спікера Тимошенко. Її роль – говорити те, що Юлія Володимирівна поки сказати не може. Приміром, про політичний союз з командою «Опоблоку» чи про плани компромісу з Путіним.

Другий висновок – якщо Герман ретранслює певні елементи планів Тимошенко, або ці елементи в майбутньому потраплять в плани лідерки «Батьківщини», тоді можна передбачити, на що і на кого робитиметься ставка для перемоги на президентських виборів. Не лише на розчарований електорат, але й на виборців сходу.

Їх намагаються привчити до думки, що Тимошенко не є для них злом, а зовсім навпаки – вона з усіма помириться, посадить усіх поганих хлопців і домовиться з Путіним.

Третій висновок – якщо Герман хвалить Тимошенко за власною ініціативою, або з подачі проросійських сил, тоді може бути ще одна версія – екс-«регіоналка» зайняла спустілу нішу Надії Савченко. Підмічено цікаву річ – за останні 4 роки, поки триває війна сході, у нас в різні періоди з’являлися жіночки – виразниці певних суспільних настроїв, на яких грала Росія.

У 2015 році, коли тривали жорстокі бої за Донбас, в Україні намагалися розкрутити рух солдатських матерів, які виступали проти війни. Серед цих матерів була така собі Вікторія Шилова — колишня депутатка Дніпропетровської облради від Партії регіонів. Свого часу вона була навіть соратницею Олега Ляшка і носила бублика, схожого до зачіски Юлії Тимошенко.

Наприкінці 2015-го Шилова, яку розкручували проросійські ЗМІ в якості лідера руху «Антивійна», побувала в окупованому Донецьку, де зустрілася з головним бойовиком «ДНР» Олександром Захарченком. На чисту воду цю пані вивели журналісти. До речі, нещодавно з’явилася новина: Шилова повернулася до України.

Паралельно з нею засвітилася ще одна цікава особа — Ірма Крат. Нагадаємо, на суді над Савченко вона хотіла взяти скандальну депутатку на поруки. Крат потрапила в полон до бойовиків раніше за Надію, ще у квітні 2014 року в Слов’янську. Там вона розкаялася і була відпущена на свободу.

Після того за її участю було кілька скандальних інцидентів, але вийти на перші ролі їй так і не вдалося. Шилову і Крат затьмарила зірка Савченко. Яка закотилася після викриття спецслужбами спроби державного заколоту, який вона планувала разом із «генералом» Рубаном.

Зараз ситуація змінилася, фейкові солдатські матері вже не потрібні, Кремль підняв ставки, його цікавить перемога лояльного кандидата на президентських виборах в Україні. Тому спікерами російських інтересів мають бути не маргіналки, а політики з досвідом, у тому числі в медіа.

Схоже, Герман, яка навіть суттєво змінила зовнішній образ, і є новою Шиловою, Крат і Савченко, котра зіграє певну роль саме під час виборів. Це тільки роль ретранслятора вигідних Росії меседжів чи йдеться про щось більше, побачимо. Але, мабуть, спецслужбам все ж варто зацікавитися, чим спричинене повернення з політичного небуття одіозної соратниці Януковича. Бо якщо запалюються зірки, це комусь вигідно.

Share
error: Content is protected !!