Таємне відео. За кілька годин до вторгнення рф в Україну: коли їх взяли за жабри, почали масово видаляти

РАШИСТИ ЙОГО НАМАГАЮТЬСЯ ВИДАЛИТИ!

Цьому потрібен неабиякий розголос.

Це відео було знято 27 серпня 2014 року. За кілька годин ця колона в складі інших російських військ увійде на територію України.

Кадировець, який знімає, коментує ситуацію, розповідаючи, що «в данный момент происходит вторжение в Украину». Він хвалиться тим, що військової колоні «не видно ни конца, ни начала».

При цьому, кадировець кілька разів вимовляє «Аллаху Акбар» і висловлює надію, що вони повернуться додому живими.

Один з кадировцев, що знаходиться в танку, говорить на камеру — «Мы хотим оторвать как следует этих хохлов, мы дадим жару этим фашистам…».

Техніка на відео з зафарбованими номерами. Військовослужбовці без розпізнавальних знаків з білими пов’язками на рукаві. Трохи пізніше їх стануть називати «відпускниками».

https://www.facebook.com/UAKnows/videos/1800658523347854/

Спецпропаганда Кремля представляє цих кадировцев як російських добровольців, які на штатній бойовій техніці зі штатною логістикою, розвідкою і засобами РЕБ, під командуванням ГШ РФ вирішили «оторвать как следует этих хохлов».

Чеченці у війні на Донбасі. Чому за ними полюють в Києві?

Чеченський слід у війні на Донбасі. Менш ніж за півроку в Києві скоїли два замахи на чеченських бійців, які приїхали в Україну. Минулого тижня жертвою став Тимур Махаурі – доброволець підрозділу імені Шейха Мансура.
Хто відкрив полювання на добровольців з Чечні? І чому на Донбасі чеченці воюють один проти одного? З’ясовували журналісти проекту Радіо Свобода.

Вибухівка, закладена в автомобілі Тимура Махаурі, спрацювала ввечері 8 вересня. Він загинув на місці. Боєць, який добре знав його, підтвердив журналістам «Донбас.Реалії»: чеченець Махаурі дійсно входив до добровільчого підрозділу імені Джохара Дудаєва, але виконував не бойові завдання.

Тимур Махаурі більше займався волонтерською діяльністю, ніж воював

Тімерхан Мунаєв

«Тимур Махаурі активно допомагав нам, коли нам було щось потрібно в АТО. Привезти, відвезти… Більше займався волонтерською діяльністю, ніж воював», – розповів боєць добровольчого батальйону імені Джохара Дудаєва Тімерхан Мунаєв.

За даними СБУ, це – вже четвертий замах на Махаурі. Він народився в Грозному, брав участь у війні 2008 року на боці Грузії. І, як стверджують силовики, чеченця переслідували російські спецслужби. До «російського сліду» схиляються і товариші по службі Махаурі.

«Він занадто багато інформації знав про російські спецслужби, про те, що вони коїли. На нього скоювали замахи ще три рази до цього. Востаннє – у 2009 році. Коли він заходив до квартири, там теж заклали бомбу, але тоді він залишився живий», – згадує Тімерхан Мунаєв.

Вибух автомобіля Тімура Махаурі в центрі Києва

Це – вже другий резонансний замах на чеченських добровольців в українській столиці за останній час. На початку червня жертвою кілера став командир батальйону імені Джохара Дудаєва – Адам Осмаєв. Тоді його врятувала дружина Аміна Окуєва, яка разом з чоловіком служить в добровольчому підрозділі.

Ми давно боремося з імперією, для нас нічого страшного в цьому немає

Адам Осмаєв

«Ми давно вже боремося з Російською імперією, тому для нас нічого страшного в цьому немає. Ми вже змирилися з тим, що на цьому шляху, швидше за все, загинемо», – каже командир добровольчого батальйону імені Джохара Дудаєва Адам Осмаєв.

Адам Осмаєв, командир добровольчого батальйону імені Джохара Дудаєва

У 2012-му Осмаєва затримали в Одесі. Тоді російські спецслужби заявляли, що чеченець нібито готував замах на Володимира Путіна. Але після Євромайдану Осмаєва виправдали. Він вийшов на свободу і відправився добровольцем на Донбас.

«Спецслужби Росії добре розуміють, яку небезпеку для них несе Кавказ. І тому вони ніяк не хочуть, щоб тут, в Україні, були кавказці, які могли б колись становити для них загрозу», – зазначає Осмаєв.

Осмаєв називає замахи «справжнім полюванням» на чеченських добровольців. Через що ті не можуть відчувати себе в безпеці навіть за сотні кілометрів від передової.

Ворог дуже підступний, дуже підлий

Адам Осмаєв

«Стали більш обережні, особливо зі ЗМІ, тому що кілер представлявся західним журналістом. Багато хто не хочуть навіть обличчя свої показувати, не кажучи вже про імена. Ворог дуже підступний, дуже підлий. І іноді страждають навіть близькі наші на батьківщині», – розповідає Адам Осмаєв.

Share
error: Content is protected !!