Сюрприз: Стало відомо, як Зеленський обиратиме губернаторів

У четвер, 16 травня, новообраний президент України Володимир Зеленський зустрівся з представниками великих міжнародних рекрутингових і HR-агентств, у яких попросив допомоги в пошуку і перевірці кадрів на посади в системі держуправління. Про це повідомляє прес-служба команди Зеленського.

За словами Зеленського, його команда хоче знайти нових талановитих фахівців, висококомпетентних людей, орієнтованих на конкретні результати, які разделяли б цінності нового глави держави, що досить непросто.

У зв’язку з цим Володимир Зеленський запросив представників компаній Hudson, Оdgers Вerndtson, Bayden і Ward Howell до співпраці.

“У НАС Є ПЕВНА КІЛЬКІСТЬ КАНДИДАТУР, НАПРИКЛАД, НА ПОСАДИ КЕРІВНИКІВ ОДА В РІЗНИХ ОБЛАСТЯХ УКРАЇНИ, АЛЕ І ТУТ НАМ ПОТРІБНА ВАША ДОПОМОГА З ІНСТРУМЕНТАМИ АДЕКВАТНОЇ ОЦІНКИ ЦИХ ЛЮДЕЙ”, – ЗАЗНАЧИВ ВОЛОДИМИР ЗЕЛЕНСЬКИЙ.

Новий президент збирається провести прозорий конкурс на ці посади, щоб знайти кращих менеджерів, які мають стратегію розвитку і здатні залучати інвестиції в регіон.

Крім того, претенденти на посаду повинні мати авторитет у місцевих громад, незаплямовану репутацію та досвід управління.

Наголошується, що учасники зустрічі задекларували свою готовність до співпраці з питань, що пов’язані з кадровою політикою президента.

today.ua

Share
error: Content is protected !!