Стало відомо, на що Україна витратить виділені Пентагоном гроші

Пентагон виділить Україні близько 200 млн дол. У першу чергу ці кошти будуть виділятися на підготовку військовослужбовців

Пентагон планує виділити Україні 200 млн дол. на підготовку військовослужбовців і закупівлю військової техніки в рамках співпраці в галузі безпеки. Про це сьогодні, 21 липня, повідомив прес-центр міністерства оборони США. Також Україні будуть надані консультації щодо зміцнення обороноздатності.

У Міноборони США також наголосили, що надали Україні допомогу в галузі безпеки на суму більш ніж 1 млрд дол. Виділені кошти підуть на закупівлю військової техніки і обладнання, призначеного для проведення поточних програм бойової підготовки і оперативних потреб, включаючи підвищення якості системи командування і управління військами.

Покращуватиметься система ситуаційної оцінки обстановки, захищеного зв’язку, мобільності військовослужбовців. Також кошти витратять на закупівлю приладів нічного бачення і поліпшення рівня надання військово-медичної допомоги. Співпраця у галузі безпеки заснована на нещодавно прийнятому в Україні законі про національну безпеку.

джерело

Share

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

error: Content is protected !!