США готують в Україні третій майдан та повалення Порошенка — Джангіров

На думку політичного консультанта Дмитра Джангірова, США ведуть переговори про повалення Порошенко, розглядаючи всі сценарії, аж до силового. Якщо президент України до 2019 року не виконає ряд вимог, то США ініціюють в Україні третій майдан, основною силою якого будуть незадоволені владою військовослужбовці, які повернулися із зони АТО, вважає Джангіров, пише «Znaj.ua».

Аналізуючи блог старшого наукового співробітника Центру Євразії Даяни Френсіс, опублікований на офіційному сайті Атлантичної ради Atlantic Council — американського неурядового аналітичного центру в галузі міжнародних відносин, який фактично забезпечує та обслуговує ідеологію розвитку НАТО, — Джангіров робить висновок про те, що США погрожують «кривавою лазнею».

«Американці ведуть переговори про повалення влади і готують заміну влади. Atlantic Council пише у себе… що ударною силою цілком можуть бути незадоволені військовослужбовці, які повернулися із зони АТО… Сполучені Штати до нього готові і вже ведуться переговори з приватною київською групою з 200 технократів, які можуть негайно здійснити перехоплення управління країною, — заявляє Джангіров і задає питання: ― Вони що, нам кривавою лазнею загрожують, чи що? Переведіть мені це, будь ласка. Ось їх ставлення…»

Нагадаємо, на сайті Atlantic Council був розміщений блог старшого наукового співробітника Центру Євразії Даяни Френсіс, в якому вона, зокрема, зазначила: «Якщо українці будуть змушені вийти на вулиці знову, на цей раз все буде по-іншому… Час Порошенка закінчується. Антикорупційний суд має запрацювати до весняних виборів 2019 року. Інші реформи повинні бути завершені на початку цього року. Якщо необхідні перетворення не будуть проведені, можливий спалах вуличних протестів напередодні виборів. Вони отримають широку підтримку».

джерело

Share

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.