Сьома хвиля мобілізації, чоловіків не випускатимуть з України: все що потрібно знати про новий призив

З лав Збройних сил України тисячами йдуть офіцери контрактники, і такі суттєві втрати знову піднімають питання про мобілізацію і призов на службу Так, українці активно обговорюють перспективи сьомої мобілізації, а в деяких ЗМІ стверджують, що в рамках нового призову громадянам у віці до 45 років нібито навіть заборонять виїжджати з країни.

У той же час військкомати нагадують, що «військовозобов’язаним можуть виписати повістку з пропозицією з’явитися до військкомату для звірки облікового запису або співбесіди. Також складають списки для проходження медкомісії». Але багато хто побоюється, що таким чином суспільство готують саме до нової хвилі мобілізації, а не до проходу медоглядів. служба в армии, военнослужащие Відзначимо, указ про мобілізацію підписує президент. Вже після цього йдуть розпорядження в військкомати.

За словами представників Генштабу, в пріоритеті артилеристи, механіки, водії. В першу чергу можуть призвати тих, хто має бойовий досвід, у т.ч. і в зоні ООС. Максимальний термін, на який зараз в нашій країні можуть мобілізувати, – це один рік. Варто також нагадати, що вимоги до кандидатів для служби за контрактом такі: вік від 18 до 60 років (для жінок – від 18 до 50 років).

У кандидата не повинно бути судимостей за вчинення тяжких злочинів. Майбутній військовий повинен мати базову середню освіту і бути придатним до служби за станом здоров’я. Розмови про сьому хвилю мобілізації в Україні прокоментували в Генштабі.

Там запевнили: “Генштаб ЗСУ не планує 7-у хвилю мобілізації”. Раніше про можливість сьомої хвилі розповів і Міністр оборони України Степан Полторак. «Щодо чергової хвилі мобілізації, то у нас сьогодні такої потреби немає.

Є кілька причин, і одна з них – це те, що нам вдалося провести серйозну роботу з резервом першої черги, тобто з людьми, які мають бойовий досвід», – зазначив він, додаючи, що резервісти вже приписані не тільки до військкоматів, але і до військових частин. Чутки про те, що чоловіків у віці до 45 років не випускатимуть з України офіційні особи назвали фейком.

Відзначимо, що навесні в Збройні Сили України були призвані 500 офіцерів запасу у віці до 43 років за 37 військово-обліковими спеціальностями. Всі вони закінчили кафедри військової підготовки, мають вищу освіту не нижче бакалавра і раніше не проходили військову службу.

З 15 червня 2018 офіцерів направили на курси перепідготовки та підвищення кваліфікації при вищих військових навчальних закладах та військових навчальних підрозділах вищих навчальних закладів.

Share
error: Content is protected !!