«Сьогодні була в мене дискусія з простими українцями на відстані 60 км від кордону з РФ. Я просто загинав пальці й наводив аргументи»

СЬОГОДНІ БУЛА В МЕНЕ ДИСКУСІЯ З ПРОСТИМИ УКРАЇНЦЯМИ НА ВІДСТАНІ 60 КІЛОМЕТРІВ ВІД КОРДОНУ З РФ. Я ПРОСТО ЗАГИНАВ ПАЛЬЦІ Й НАВОДИВ АРГУМЕНТИ.

Сьогодні була в мене дискусія з простими українцями на відстані 60 кілометрів від кордону з РФ. Я просто загинав пальці й наводив аргументи. Рахуймо пальці.

1) “євробляхери”. Так найбоувати людей, тим більше 2 000 000, ніяк не можна. Це перетин червоної лінії. І частина “євробляхерів” посунула перекривати кордон з Польщею. Природньо. Бо це люди. І йдеться про їхні гроші. Тобто, кожен з них відчуває ледь не фізично, про те, що з нього деруть гроші.

2) Бюджет. Так не буває, щоби “ОП!” і знайшлося 18 мільярдів на щось і тут же 18 мільярдів дефіциту. І якщощо, мільярд на президентський фонд. Вуаля! Це тотальне наїбалово. До того ж, половина депутатів була угашена.

3) Бізнес дуже злий на Пороха і на його подругу Южаніну. Це пов’язано з бюджетом. Так найобувати бізнес це пробивати дно рейтингу свого, попутньо з “євробляхерами”, в мінус, навіть не в нуль. Я не розумію навіщо, але так сталося. Бізнес кинули. Можемо почати з Податку на виведений капітал. Водили за ніс три роки. І врешті-решт наїбали. Жорстко. Без лубріканта.

4) Тарифи. Невпинно підвищують. Не даючи людям можливостей для заробітку. Читайте усі пункти вище. Можливостей за ці 5 років не створено для заробітку. Той капітал, який живий і який є, він не в нашій юрисдикції. Це штат Делавер і Китай. Тут старт-апери витрачають гроші. І це єдине надходження в бюджет.

Прогресуючий популізм. на 100 померлих 59 народжених. Це означає, що утримувачів пенсіонерів меншає. 7 000 000 виїхало за кордон. І ці гроші теж йдуть повз бюджет України. Гройсман плаче. Або йому пох*й. Швидше – друге. В мене лишався один незагнутий палець. Сьогодні. Тоніше, вчора. І ось вся ця історія з керченською протокою й “воєнним станом”.

Ось, нате вам п’ятий палець. Він лишався вільним. Але, я думаю, що якби в мене їх було б шість, то й для шостого знайшлося б місце. І для сьомого. Але просив би не звинувачувати в паніці та зародофілії. Ми просто маємо усвідомлювати, в яких умовах ми живемо та діємо. З цього треба робити висновки та планувати прекрасне й щасливе майбутнє.

Share
error: Content is protected !!