«Скатертиною дорога»: неочікувані одкровення мешканки окупованої території Донбасу розгнівали українців

У мережі з’явилося відео, на якому мешканка окупованої території Донецької області Наталя заявляє про бажання, щоб «ДНР» увійшла до складу Росії і звинувачує США у провокуванні війни в Україні. Запис оприлюднив у своєму facebook російський журналіст Олександр Тверськой.

«Мати з Смоленська, батько з Сибіру, мозок з вати. Приїхали на Донбас», — прокоментував він ролик.

На відео жінка розповіла про те, як сприймала події на Донбасі навесні 2014 року.

«Спочатку цікавість була. Що це відбувається? Хто це? Що це? Але потім вже почали розуміти, що ми росіяни. Ми розмовляємо російською. Ми хотіли просто статус Донбасу. Ми різні — і Схід, і Захід. Нам разом просто не можна було», — зазначила вона.

За її словами, після розвалу СРСР жителі східних і західних областей прожили в єдиній Україні, оскільки «не чіпали один одного». А розпалили конфлікт в країні нібито американці, які «знаходять слабкі місця». Вона також назвала нинішнє українське керівництво нацистами.

«Я не хочу бути в Україні і з Україною. Краще, як Захарченко каже, свою державу, приєднану до Росії», — резюмувала вона.

Слова жінки розгнівали користувачів мережі.

«Не хотите жить в Украине — отлично, скатертью дорога! Потому как Донбасс — это украинская земля»

«Мы не хотим быть с Украиной, но разжигают американцы… Господи из-за таких тупиц сколько народу погибло и потеряло нормальную жизнь. Нет им прощения, всех в Сибирь»

«Свое государство присоединенное к россии… Вот идиотка!»

«А я сейчас захочу свою квартиру присоединить к Швейцарии. Забирай свои манатки и вали»

«Повертайтесь додому, до сибіру… ми різні, дійсно різні! І наша земля не вибачить вам наруги над собою» — пишуть коментатори.

Нагадаємо, що нещодавно розлючені жителі Донбасу розгромили десятки могил і хрестів терористів на місцевих кладовищах.

За даними окупантів, були розгромлені 18 могил і 8 хрестів на Чулковському (Олексіївському) кладовищі, на кладовищі № 3 Зугреса. При цьому на «Алеї слави загиблих ополченців» нібито скоєні акти вандалізму на шести могилах, пише «Депо».

Також пошкодили або повністю знищили більше 25 пам’ятників на кладовищі у Макіївці.

Представники так званої «влади ДНР» заявляють, що «раніше на території «ДНР» ніколи не відбувалися подібні злочини, а тенденції останніх місяців носять воістину загрозливий характер».

Жителі тимчасово окупованих територій пояснюють ситуацію по-своєму. «Просто республіку багато стали ненавидіти. Розчаровані», — кажуть вони.

Share
error: Content is protected !!