Скандальна Ніцой випробувала свої “ідеї” на дітях: що з ними сталось

Скандально відома українська письменниця Лариса Ніцой заявила, що владі необхідно активно застосовувати методи заохочення і покарання для впровадження державної мови в усіх сферах життя.

Про це вона зазначила в ефірі одного з телеканалів.

Варто відзначити, що сама письменниця зовсім нещодавно повернулась з Карпат, де її запросили попрацювати у звичайному дитячому таборі, де вона відразу ж захотіла випробувати свої “ідеї”.

“Приїхало багато російськомовних дітей і були вожаті-виховники. Я сказала – значить так, виховники, у нас україномовний режим у таборі. Ви з дітьми говорите виключно українською мовою. Один вожатий сказав, що не любить українську мову, одна вихователька сказала, що її ненавидить. Я сказала – це ваша особиста справа. За кожну російськомовну ситуацію з дітьми з вашого боку ви штрафуєте на 50 грн”, – розповіла вона.

Вона відзначила, що створила “систему”, яка заохочувала б дітей використовувати при виконанні поставлених завдань лише державною мовою. При цьому, за її словами, дітей ніхто не штрафував, ніхто не змушував говорити українською мовою, але їм запровадили заохочення.

“Я дітям сказала – між собою можете говорити будь-якою мовою, але в публічному просторі готувати газету, презентацію, виступати, ви повинні українською мовою. За це ви отримаєте додаткові цукерки. Діти у нас заохочувалися, щоб українською мовою виступати. А в особистий простір я не лізла і привчала, що є особистий простір і публічний. І покарала вихователів – деякі вихователі поїхали додому, не дорахувавшись до зарплати 500-600 грн”, – зазначила Ніцой.

“Це маленька модель країни, насправді вона безболісна. Ніхто нікого не примушував, фізичних покарань не застосовував, але це діє. А от дорослих, які все розуміють і йдуть на принцип – караємо”, – додала письменниця.

Share
error: Content is protected !!