«Шановні українські націоналісти: гасло «Україна для українців», — це теж саме, що й «Німеччина тільки для німців», і згадайте чим все закінчилось

Шановні українські націоналісти!

Це добре, що ви такі патріоти України. Але одними гаслами і ходою народ не нагодуєш. Де ваша програма економічного розвитку України? Назвіть мені хоч одну країну світу де націоналісти при владі дали «щастя» своєму народу.

Ваші заклики до прямого збройного визволення Донбасу, це заклики до прямої війни з Росією, в якій Україна може опинитись сам на сам з ворогом, без підтримки США і Заходу. Що можливо приведе до поразки в війні, окупації більших українських територій, або ж знищення української держави.
Ви цього бажаєте?

Ці 4 роки Україна вистояла завдяки мужності української армії, добровільчих військових формувань, патріотизму українського народу і всебічній військовій, фінансовій, політичній підтримці США і західних країн.
Тому потрібно думати поперше ніж до чогось закликати і не грати на руку ворогу.

І останне.. Ваше гасло, — Україна для українців.. Що ви хочете цим сказати? По мені кожна людина яка має український паспорт і проукраїнські погляди, незважаючи на її національну приналежність, є українцем.

Колись було гасло, — Німеччина тільки для німців і згадайте чим все закінчилось. По питанню державної мови.. Тут все зрозуміло. Основною церквою України повинна бути Українська православна церква але ніхто не може і не має права заборонити в українській державі інші віросповідання.
Поки, що все.

Ichabod Crane

Share
error: Content is protected !!