Розруха і треш: Подерв’янський розкрив правду про росіян

Лесь Подерв’янський вважає, що росіянам треба принижувати інших, щоб викликати повагу до себе

Лесь Подервянский пояснив, чим росіяни відрізняються від усього світу і навіщо їм постійно треба самостверджуватись, захоплюючи нові території. Про це він заявив в програмі «Realpolitik з Олександром Хоруженком», передає джерело.

На питання ведучого, чим росіяни відрізняються від українців, письменник уточнив, що росіяни відрізняються не лише від українців, а й від усього світу.

«Вони не такі, як всі інші люди. Була така бокова гілка — неандертальці. Гомосапієнс — це ті, що з африки, а неандертальці — ті, що з іншого місця. Можливо, вони зовсім інші. Якщо ви будете з ними спілкуватися, ви зрозумієте, що вони не схожі на всіх інших людей на планеті. Вони відрізняються всім», — заявив Подерв’янський.

Письменник каже, що росіяни не сприймають реальності. Всі вони живуть у світі брехні і вигаданих речей і їм так комфортно. І саме тому вони ніколи не будуть поводитися раціонально. Якщо ви спробуєте вирахувати їхні дії з раціональної точки зору, ви зразу облажаєтесь.

«Для них дуже важлива пиха і зверхність, заснована на глибокому комплексі неповноцінності. Головний мем «руського»: «Ти меня уважаєш?» У нормальної людини такої потреби нема. Для «руського» дуже важливо, щоб його «уважали», а оскільки він не поважає себе сам в глибині, то це питання набуває екзистенційного характеру», — сказав митець.

За його словами, для того, щоб тебе поважали, росіянам треба принижувати всіх інших. І бажано всіх тих, хто слабший за тебе. Це головний смисл існування іншого — приниження інших, щоб тебе уважали. Звідси й агресія, яка направлена й назовні і всередину.

«Коли давній Рим завойовував дикі племена, вони приносили туди цивілізацію, що дуже добре видно на Півдні Франції. А коли приходить «кацап», нічого, крім розрухи і гівна там не буде. І нема відповіді з раціональної точки зору, навіщо їм потрібне захоплення нових територій», — завяляє він.

Відомий український письменник Лесь Подерев’янський сказав, що історія сучасної України розпочалася лише чотри роки тому. І не можна надто суворо засуджувати все, що відбувається в нашій країні, бо вона лише починає свої перші історичні кроки. Про це він заявив в інтерв’ю телекомпанії «ZIK».

Письменник каже, що в нього ніколи не було країни — ні за часів СРСР, ні від початку проголошення незалежності в 1991 році. Коли Україна стала самостійною, стверджує Подерв’янський, в нього з’явилися певні ілюзії, які швидко згасли.

«І от чотири роки тому я країну отримав. І я зрозумів сам для себе, що це так цікаво – бути «сітізеном» цієї країни. І я вже чотири роки ловлю кайф», — сказав письменник.

На думку Подерев’янського, не можна багато вимагати від країни, яка тільки-но встала на правильний шлях.

«Дитина в чотири роки не вміє зав’язувати шнурки на взутті. Тобто я не був би таким прискіпливим… Ми будуємо країну з нуля, якій чотири роки. До цього – це не була країна. Це було «потємкінське село», — сказав письменник.

Читайте також: «Не могут справиться с боярышником»: у Путина хотят вернуть вытрезвители

Удар в спину Порошенко: кандидаты собрались массово сниматься в пользу Гриценко

Share
error: Content is protected !!