Росіянин оголосив свої 22 сотки у Тверській області территорією України, — не всі тут зомбі

Росіянин Володимир Єгоров з містечка Торопца Тверській області РФ повісив над своїм будинком український прапор і проголосив особисті 22 «сотки» територією України.

Про це повідомляє «Радіо Свобода».

«Це, звичайно, не поверне Україні Крим або Донбас, але зате в Україні люди будуть знати, що не всі тут зомбі й вата», — прокоментував Єгоров.

Зазначається, що Єгоров тривалий час був активістом партії «Яблуко», працював електриком, у вільний час вів популярний в районі паблік «Громадяни Торопца». У 2016 році він в різко негативному ключі прокоментував висловлювання прем’єр-міністра Дмитра Медведєва. В результаті Єгорова засудили на два роки умовно, заборонивши адмініструвати сайти. Правозахисна організація «Меморіал» визнала його політв’язнем.

«Я всього лише хочу нагадати, що в російських в’язницях перебувають десятки українських політв’язнів і військовополонених, на 20 років засуджений Олег Сенцов, мені хочеться кричати: Путін, відчепися від України!», — заявив Єгоров.

За словами активіста, жителі Торопця до появи українського стяга ставляться спокійно, а діти говорять «що він красивий».

Росіянин оголосив свої 22 сотки у Тверській області територією України

Share
error: Content is protected !!