Росія стурбована! Шість кораблів НАТО увійшли у порт Одеси

Кораблі країн-членів НАТО зайшли в порт Одеси, повідомляється на сайті Військово-морських сил України в Facebook. Йдеться про другий постійної військово-морської групи Альянсу, а також другий постійної протимінної групи.

Відомство розмістило в соцмережі фотографії кораблів. Серед них – фрегат De Ruyter ВМС Нідерландів, фрегат Fatih ВМС Туреччини, фрегат Regele Ferdinand ВМС Румунії, допоміжне судно Rhein ВМС Німеччини, мінний тральщик Anamur ВМС Туреччини, а також мінний тральщик Lupu Dinescu ВМС Румунії.

Минулого тижня завершилися щорічні навчання Sea Breeze. У них взяли участь 19 країн, в тому числі США, Україна і країни НАТО. За даними Міноборони України, в ході навчання корабельні екіпажі пройшли в море близько 2500 миль, авіатори здійснили понад 200 польотів із загальним нальотом близько 105 годин, морські піхотинці виконали понад 400 стрибків з парашутом, половина з яких – вночі, а 60 – на воду, дайвери провели під водою більше 70 годин.

У МЗС Росії називали ці маневри “спробою дестабілізації регіону”. Навчання пройшли на тлі триваючої агресії Росії, яка продовжує окуповувати Крим і – за допомогою військ і сепаратистів – утримувати під контролем ряд районів в Донецькій і Луганській областях.

джерело

Share

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

error: Content is protected !!