«Результат буде набагато більш несподіваним, ніж розраховують ті люди, які виштовхали Зеленського на вибори»: Політолог

Виборчий результат буде набагато більш несподіваним, ніж розраховують ті люди, які виштовхали Зеленського на вибори. Про це в ексклюзивному коментарі журналісту інтернет-видання Новости Украины – From-UA розповів політолог Володимир Цибулько.

Коментуючи заяву Володимира Зеленського про те, що у разі перемоги на виборах президента України він в першу чергу подав би законопроекти «Про народовладдя», «Про зняття недоторканності з Президента України, народних депутатів і суддів», «Про імпічмент президента України» та «Про відкликання народного депутата України», наш співрозмовник зазначає наступне: «Я думаю, що такі закони виникають від політичної незрілості.

Закон про відкликання народного депутата спровокує відкликання переможця в окрузі на другий день депутатства. Закон про імпічмент спровокує імпічмент на другий день після прийняття присяги президентом. Тобто це закони, які по суті виглядають демократично, а по факту є знущанням над демократією».

«Я не сприймаю кандидатуру Зеленського серйозно, тому що я не бачу в його оточені підготовлених для управління державою людей. Значить, ці функції мають виконувати підготовлені люди з команди інших людей», — додає експерт.

По факту, зазначає політолог, це таке фрондерство виборця, і це можна легко пояснити.

«Є втома від політичного класу, якій багато років утримує владу в Україні. Швидше за все, що цей фрондерський вибір не виллється в електоральний результат. Швидше за все, що виборчий результат буде однозначним і набагато несподіванішим, ніж розраховують ті люди, які виштовхали Зеленського на вибори», — прогнозує Цибулько.

Також нещодавно, Володимир Зеленський опублікував нове відео зі Львова, де на нього накинулися провокатори, передає джерело.

Відеозапис Зеленський виклав на особистій сторінці в Instagram. Так, зокрема, Зеленський показав відео з концерту у Львові, який вчора всіляко намагалися зірвати десятки людей.

«Ось так реально нас зустрічає Львів. Спасибі! Спасибі за все, бережіть себе», — заявив кандидат у президенти України на відеоролику, який було знято одразу після завершення концерту.

Варто зазначити, що незважаючи на вчорашній інцидент, на концерті був повний аншлаг. Сотні місцевих жителів і гостей міста прийшли подивитися на виступ студії «Квартал 95», на чолі якої також виступає шоумен Володимир Зеленський.

У коментарях під відеороликом користувачі залишають позитивні коментарі зі словами підтримки на адресу шоумена, якого офіційно зареєструвала ЦВК кандидатом у президенти України.

«Молодці не повелися на провокації і гідно відповіли!», «Львів за Зеленського», «Володя, у Львові сьогодні це чиста провокація, нас багато і ми з вами! Сил вам і терпіння, не підведіть!», «Ти найкращий. Наш президент!», «Нехай у вас все вийде!», — пишуть вони під публікацією.

Варто нагадати, що лідер «Самопомочі» і мер Львова Андрій Садовий розкритикував провокаційні білборди в бік його конкурента на виборах президента-2019 року Володимира Зеленського Про це мер Львова написав на своїй сторінці в Facebook. За словами політика, розміщення фейкових чорнушних білбордів – річ неприпустима.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що відомий актор і керівник студії «Квартал 95» Володимир Зеленський активно планує свою передвиборчу кампанію. Однак, якщо він дійсно стане президентом, йому можуть значно зменшити повноваження. Україна в той час може стати виключно парламентською державою, а не парламентсько-президенскою.

Читайте також: «Если уволят Супрун — то кто будет лечить Ляшка од сказа»: В Киеве митингуют сторонники Супрун

Share
error: Content is protected !!