Регіна Тодоренко заборонила Владу Топалову наближатися до сина: вигнанець у власному будинку

Хворий Топалов мріє про возз’єднання із сім’єю

Знаменитий російський співак, екс-SMASH!!! Влад Топалов виклав в Instagram пост, де позує в медичній масці, передає газета «Факты«. Топалов зізнався, що не може бачитися з маленьким двомісячним сином, якого народила йому телеведуча Регіна Тодоренко, щоб не заразити його, і тому відчуває себе ізгоєм у власному будинку.

Сидить один в іншому кінці будинку і сподівається якомога швидше одужати, щоб возз’єднатися зі своєю родиною.

Перед цим російський співак ділився зворушливими одкровеннями, як допомагає Регіні доглядати за малюком. Вони разом прокидаються ночами, щоб поміняти підгузки. А ще він захоплюється своєю дружиною, яка встигає піклуватися про малюка вставати кожні дві години, щоб його погодувати, ще й працювати над своїм проектом.

https://www.instagram.com/p/Btsn2J4FPRK/?utm_source=ig_embed

Хлопчика, якому вже виповнилося два місяці, назвали Михайлом.

Не виключено, що хлопчика назвали честь батька Топалова.

Топалов також зізнався, що після народження малюка розгубився і не знав, як поводитися з дитиною. Самим ж важким випробуванням для нього виявилися безсонні ночі, які він провів у дитячого ліжечка. За словами Топалова, його дружині це випробування вдалося пройти легше.

«Регіні треба віддати належне. Вона приголомшлива мати. З найпершої секунди вона вночі, вдень, ввечері, коли завгодно все робить. Ми на гастролях знаємо, що таке не спати. Але кожні дві години вставати — це зовсім інші відчуття, я не був готовий. У Регіни чомусь взагалі проблеми з цим не було», — зізнався артист.

Тепер Влад запевняє, що звик і може впоратися зі усіма побутовими обов’язками вміє тримати дитину стовпчиком після годування і не ніяковіє, коли син може на нього відригнути.

Влад Топалов подарував Регіні Тодоренко пісню «Орел або Решка», а також кліп на честь народження сина. Кліп — це нарізка відео з домашнього архіву Влада і Регіни. Якщо ви ще не бачили це відео — обов’язково подивіться!

Читайте також: «Результат буде набагато більш несподіваним, ніж розраховують ті люди, які виштовхали Зеленського на вибори»: Політолог

«Если уволят Супрун — то кто будет лечить Ляшка од сказа»: В Киеве митингуют сторонники Супрун

Share
error: Content is protected !!