Представник Зеленського в Кабміні: Якби ж то винесли тільки телевізори. Вже після відставки Гройсмана було прийняте злoчиннeрішення

Представник президента в Кабінеті Міністів Андрій Герус повідомив про рішення, яке прийняв уряд на останньому засіданні. Про це він написав на своїй фейсбук-сторінці:

“Якби ж то винесли тільки телевізори.

Вже після того, як прем`єр-міністр оголосив про свою відставку, на минулому непрозорому засіданні уряду було прийнято рішення вивести із державної власності Калуську ТЕЦ (а також було прийнято рішення про спеціальну державну допомогу цій ТЕЦ). Передається ТЕЦ у комунальну власність міста Калуша, там теперішній міністр Насалик раніше був мером міста.

Калуська ТЕЦ – це досить великий об’єкт електроенергетики і фактично єдиний об’єкт генераціі та єдиний покупець вугілля у Бурштинському острові/на Західній Україні, який не належить компанії ДТЕК (принаймні поки що).

Економічна доцільність такої безкоштовної передачі є дуже сумнівною. І цілком імовірно, що наступним кроком буде передача цього об’єкту у приватні руки за безкоштовно (псевдо-концесія або інша схема).

Я думаю, після оголошеної заяви про відставку «виносити» державну власність, та ще й таким таємним непрозорим способом, є не дуже хорошою практикою, зокрема з точки зору довіри суспільства до таких рішень.”

рекомендуєм переглянути:

Share
error: Content is protected !!